Eiropas mednieku simpozijs Turcijā

Sākums » Aktualitātes » 2011

Eiropas mednieku simpozijs Turcijā
Ja iedomājas par Turciju, tad noteikti pirmais, kas nāk prātā, nav medības! Turcija nozīmē atpūtu un sauli, taču ne šoreiz!

10.06.2011.


No 3. līdz 4.jūnijam Turcijas Mednieku un šaušanas sporta federācija sadarbībā ar ES Medību un dabas aizsardzības asociāciju federāciju (FACE) Bursā organizēja Eiropas simpoziju "Eiropas Savienība un Turcija – ietekme uz medībām un dzīvnieku apsaimniekošanu".

 

FACE delegācijā bija ap 15 cilvēku, pārstāvot dažādas medību tradīcijas un kultūras. Lindai Dombrovskai, kā pārstāvim no Latvijas Mednieku asociācijas, tika uzticēts uzdevums stāstīt par medībām Baltijas valstīs. Kopā ar Igaunijas Medieku savienību un Lietuvas Mednieku un makšķernieku biedrību tika apkopota informācija par medību saimniecību Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

Simpozijs notika Bursas starptautiskajā izstāžu zālē, kur vienlaikus risinājās 3. Starptautiskās medību izstāde. Simpozija laikā Turcijas medniekiem tika stāstīts par medību tradīcijām un medību saimniecības veidošanas principiem dāžādās ES valstīs (Īrijā, Liebritānijā, Vācijā, Grieķijā, Ziemeļvalstīs, arī Baltijas valstīs), kā arī tika sniegta informācija par ES un tās institūcijām.

 

Simpozijs tika organizēts, ņemot vērā faktu, ka Turcija cer iestāties ES. Turcija ir valsts ar 73 miljoniem iedzīvotāju un ap 300 tūkstošiem mednieku.

 

Visus ar braucienu saistītos izdevumus sedza Turcijas puse.

 

Plašāks materiāls par simpoziju nosūtīts žurnālam "Medības. Makšķerēšana. Daba."

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!