FACE Briselē aizstāv arī Latvijas mednieku intereses

Sākums » Aktualitātes » 2011

FACE Briselē aizstāv arī Latvijas mednieku intereses
Latvijas medniekiem bieži vien šķiet, ka Brisele atrodas tālu un tas, kas tur notiek, uz viņiem neattiecas. Ko Eiropas Savienības Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācija (FACE) dara Latvijas mednieku labā, "Jakts" lūdza pastāstīt tās izpilddirektoram Angusam Midletonam.

28.06.2011.

Daudzi mednieki uzskata, ka tie, kas Briselē pieņem lēmumus, īsti nezina, kas notiek reālajā dzīvē. Ko FACE nozīmē Latvijas medniekam?

 

Tiešām, Brisele ir tālu, un visai bieži cilvēkiem šeit nav ne jausmas par to, kas notiek mežos un laukos, un vienīgais, ko viņi mēģina darīt, ir aizliegt vai ierobežot medības. Tādēļ FACE arī darbojas! Katru reizi, kad mednieks Latvijā dodas medīt, viņš to var darīt daļēji tādēļ, ka FACE nepārtraukti strādā, lai nodrošinātu, ka mednieki visā Eiropā var turpināt medīt. Protams, mūsu darbs lielā mērā ir atkarīgs no pastāvīgas sadarbības ar mūsu biedriem - nacionālajām mednieku asociācijām. Latvija šajā ziņā ir viena no labākajām. Latvijas medniekiem ir savas problēmas, tomēr jums ir vienreizējas medību iespējas, ar kurām man ir bijusi tā laime iepazīties arī pašam. Es apzinos, ka FACE varētu neko daudz nenozīmēt ierindas medniekam, tomēr jums jāsaprot, ka mēs Briselē strādājam katru dienu, lai aizstāvētu visu Eiropas mednieku intereses, kā arī, lai popularizētu medības, jo medības ir mūsu kopējā kaislība!

 

Visu interviju iespējams izlasīt jaunākajā "Jakts" (2011 (1) 26.) numurā! Lai saņemtu savu "Jakts" numuru, lūdzu rakstiet linda.dombrovska@gmail.com.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!