LATMA aktualitātes

Sākums » Aktualitātes » 2011

LATMA aktualitātes
Lai gan vasara rit pilnā sparā un jau tuvojas Līgo svētki, LATMA turpina aktīvi darboties, ievērojot statūtos noteiktos mērķus.

14.06.2011.

1. Ir sagatavota ekspozīcija starptautiskajai medību izstādei, kas no 15. līdz 19.jūnijam notiks Bratislavā (Slovākijā). Uz turieni devušies visu Baltijas valstu mednieku organizāciju pārstāvji.

 

2. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie "medņu jautājuma" risināšanas. Saprotot, ka līdz šim visas ieinteresētās puses ir izrādījušas minimālu iniciatīvu, LATMA sadarbībā ar Latvijas Safari klubu rīkos tikšanos, lai mēģinātu panākt jautājuma virzību.

 

3. Sadarbībā ar virkni nevalstisko organizāciju (Latvijas Sportinga federācija, Latvijas Šaušanas fedrāciju u.c.), turpinās darbs pie jautājuma par ieroču aprites kārtības sakārtošanu, ņemot vērā valdības sarosīšanos pēc traģiskā incidenta kinoteātrī gada sākumā. Galvenais uzdevums - nepieļaut, ka tiek piemērotas represīvas prasības normatīvajos aktos attiecībā pret medību un sporta šaujamieroču īpašniekiem. (Par to plašāk būs iespējams lasīt "Jakts" jaunākajā numurā, ko plānojam izdot pēc Līgo svētkiem).

 

Darbs turpinās, lai panāktu, ka Latvijā tiek saglabātas medību tradīcijas un tiek attīstīta medību saimniecība.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!