LATMA jauna mājas lapas versija

Sākums » Aktualitātes » 2011

LATMA jauna mājas lapas versija
Lai gan medībām ir senas tradīcijas, tomēr mūsdienās bez modernajiem saziņas līdzekļiem laikam neiztikt. Tādēļ 7.aprīlī palaista jaunā Latvijas Mednieku asociācijas (LATMA) mājas lapas versija.

07.04.2011.

Lapas veidotāju galvenais uzdevums bija radīt gaišu un pozitīvu atmosfēru, koncentrējoties uz dažādām interesantām lietām, kas medniekiem varētu būt noderīgas. Lai gan darbs tikai tagad ir uzsākt, ir apkopoti vairāki pētījumi par Latvijā medījamiem dzīvniekiem, vienuviet ievietoti medniekiem svarīgi dokumenti, piemēram, akta par bebru nodarītajiem postījumiem veidlapa.

 

Apkopots LATMA informatīvais izdevums "Jakts" elektroniskā formātā, kā arī sakārtots mednieku festivāla "Minhauzens" arhīvs. Arhīvs sakārtots pa gadiem, pieejami rezultāti, apraksti, kā arī vēl iepriekš nepublicēti fotoattēli no personīgajiem arhīviem. Protams, neiztikt bez medību reglamentējošo normatīvo aktu apkopojuma, interesantām un noderīgām saitēm, kā arī medību kalendāra. Sadaļā "Aktualitātes" varēs uzzināt par jaunumiem Latvijas un pasaules medību saimniecībā.

 

LATMA ir arī pievienojusies Twitter klubiņam, lai ātri un ērti paziņotu par jaunumiem lapā. Sagatavošanā ir vēl daudzas citas sadaļas, tādēļ ar pašlaik sasniegto lapas veidotāji neapstāsies. Viss vēl tikai procesā!

 

Ja ir kādi priekšlikumi, jaunas idejas, komentāri, konstatētas nepilnības vai tehniskas kļūmes, par to lūdzam ziņot lapas administratoriem!

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!