Latvijas, Lietuvas un Igaunijas trofejas tiks pārstāvētas Bratislavā

Sākums » Aktualitātes » 2011

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas trofejas tiks pārstāvētas Bratislavā
No 15. līdz 19.jūnijam Bratislavā (Slovākijā) notiks 12. nacionālā medību izstāde, piedaloties starptautiskajiem dalībniekiem.

24.05.2011.

Izstādes galvenā tēma ir medības un daba. Galvenā ideja ir izstādīt Slovākijas medību saimniecības rezultātus un veikumu. Viens no mērķiem ir veicināt izpratni par medību principiem, kā arī uzlabot sadarbību starp dažādām medību saimniecībā iesaistītām pusēm. Liela uzmanību tiks veltīta arī jauniešu un bērnu izglītošanai.

 

Izstādes laikā tiks izstādītas labākās Slovākijas un citu valstu trofejas, notiks briežu un citu medījamo dzīvnieku piesaukšanas paraugdemonstrējumi, tiks demonstrēta šaušana ar loku, notiks medību šķirnes suņu sacensības, medībās izmantoto plēsīgo putnu demonstrēšana, kā arī tiks rīkots starptautiskai medību filmu festivās, medību apģērba modes skates, un citi interesanti pasākumi.

 

Informācija par pasākumu pieejama www.polovnictvo.sk vai www.incheba.sk

 

Sadarbojoties ar Igaunijas Mednieku savienību un Lietuvas Mednieku un makšķernieku biedrību, izstādē tiks prezentētas Baltijas valstu medību trofejas un medību saimniecību pamatprincipi.

 

Ja kādam ir vēlme saņemt starptautiskas medību trofeju izstādes vērtējumu savam guvumam, iespējams pieteikties, zvanot A.Zvejniekam pa tālruni: 29131001. Auto ar trofejām no Rīgas izbrauks 12.jūnijā.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!