MODRA GRANTIŅA piemiņas kauss

Sākums » Aktualitātes » 2011

MODRA GRANTIŅA piemiņas kauss
Kandavā "Strautiņu" šautuvē 24. septembrī ar šaušanas sacensībām pieminēs pāragri aizgājušo Modri Grantiņu.

12.09.2011.

Katrs dalībnieks piedalās 4 dažādās šaušanas disciplīnās:

 

1. Šaušana ar vītņstobra medību ieroci,10 šāvieni 100 m distance laiks 7 min. bez atbalsta bez siksnas, no brīvas rokas, mērķis ,,Ādažu cūka" kalibrs ne mazāks kā 243 win . Nedrīkst izmantot sporta šaušanas apģērbu, cimdus, šaušanas rokas palikņus.

2. Šaušana ar vītņstobra ieroci ,,pa skrejošu alni"100 m distancē,kas pārvietojas 23 m garā logā no kreisās uz labo un no labās uz kreiso pusi 6 šāvieni 5 minūtes, kalibrs ne mazāks kā 243 win .

3. Šaušana ar gludstobra ieroci pa lidojošiem mērķiem (šķīvīšiem) sportings 25 mērķi no 5 stāvvietām.

4. šaušana ar pneimatisko ieroci 3 piešaudes šāvieni 10 ieskaites šāvieni.

 

Sieviešu disciplīna – šautriņas ( 3x3), visi iemetieni summējās kopā.

 

Nolikums

Komentāri

Andis, 15.09.2011
Paldies Adminam par skaidrojumu! Ja vēl uzrakstītu, kāda rakstura komentāri tiek banoti, tad zinātu, ko šeit negrib dzirdēt!
Par Strautiņiem - ja tas (nosaukums mačiem) liekas pieņemami un pārējiem arī - ļoti labi, acīmredzot, es nesaprotu kaut ko!

Bet es, kā kaislīgs šāvējs, atbalstu visus mačus visās šautuvēs! Jo vairāk, jo labāk!
Admin, 15.09.2011
Sveiks, Andi! Līdz šim ir banoti tikai tie, kas izteicās nekorekti un necienīgi, norādot neeksistējošus e-pastus, tā liedzot iespēju dot ziņu komentētājam par pieņemto lēmumu. Ar segvārdiem nevienam nav liegts paust objektīvu, konstruktīvu viedokli, neaizvainojot neviena personību.
Paldies Tev, Andi, par aktivitāti un interesi!
Ezis, 15.09.2011
Es ar izsaku tikai savu viedokli! Un nevajag savējo uzskatīt par vienīgo pareizo... Malači "Strautiņos" - daudzi no viņiem varētu pamācīties!
Andis, 15.09.2011
Kas - MĒS??? es izsaku savas domas!
Ir ļoti labi, ja taisa daudz un dažādas sacensības, tas mani iepriecina. :) Taču, šādas darbības - mani neiepriecina. Un es, nevis slēpjos un klusēju - bet saku! Ja Jūs veltītu mačus Modra piemiņai - visu cieņu, bet saukt vairākas sacensības par Modra Grantiņa piemiņas kausu??? Iespējams, kaut ko nesaprotu, bet, manuprāt, tas liekas necienīgi!
Iespējams, kļūdos!

P.S. Reiz šī portāla administrācija banoja ziņas, ja komentētājs slēpās, tagad, izskatās, ka nē! Laikam ir kas cits apakšā! :)
Ezis, 14.09.2011
Nesaprotu - jūs esat kaut kādas autortiesības izņēmuši, lai organizētu šādas sacensības, vai? Ja šķiet nepieņemami, tad nebrauc un nepiedalies, bet nebojā citiem prieku ar saviem pieņēmumiem un negācijām. Kad vispār, Andi, tevi var iepriecināt? Cik lasa interneta vidē, tik tev viss slikti! Neapnīk?
Andis, 14.09.2011
:)
Protams, ka liela personība un, protams, ka jāpiemin!

Bet šis jau izskatās pēc vārda staipīšanas!
Dariet kā ziniet, bet man tas nešķiet pieņemami! Es pat teiktu - necienīgi!!!
Ezis, 14.09.2011
Kas tur nesmuks? Modris Grantiņš bija tāda personība, ka manis pēc piemiņas mačus varētu organizēt katru mēnesi, kaut vai katrā mednieku klubā! Kādēļ liegt cilvēkiem iniciatīvu? Kādēļ esat iedomājušies, ka esat vienīgie pareizie?
Andis, 14.09.2011
Kaut kā galīgi nesmuki! Divi Modra Grantiņa piemiņas kausi vienā gadā!

Jo viens jau bija!

http://www.sasa.lv/medibu/sacensibas#09

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!