Par LSpF prezidentu kļūst Aivars Gudakovskis

Sākums » Aktualitātes » 2011

Par LSpF prezidentu kļūst Aivars Gudakovskis
Vakar, 7.septembrī notika Latvijas Sportinga federācijas biedru pilnsapucle, kurā federācijas prezidents H.Barviks stāstīja par iepriekšējā periodā paveikto un sniedza finanšu atskaiti.

08.09.2011.

Runājot par paveikto, H.Barviks uzsvēra vairākas svarīgas tēmas, proti, 2010. un 2011. gadā organizētas sportinga un Compak sportinga sacensības saskaņā ar kalendāru, kā arī notikušas sacensības kombinētajā medību šaušanā. 2011.gadā ieviesta junioru piesaistīšanas un atbalsta programma, veicināta sadarbība ar Latvijas Šaušanas federāciju, kā arī noticis aktīvs darbs pie dažādu ar šaujamieroču apriti saistītu normatīvo aktu izstrādes.

 

Ņemot vērā to, ka valdes loceklis N.Vinovskis atkāpās no sava amata, tika pieņemts lēmums atlaist esošo valdi un ievēlēt jaunu. No savām kandidatūrām jaunajā valdē atteicās iepriekšējās valdes locekļi A.Galeckis un L.Dombrovska, minot personīgus apsvērumus.

 

Tika ievēlēta Latvijas Sportinga federācijas jaunā valde šādā sastāvā:

A.Klimanovs

A.Gudakovskis

J.Kirenskis

E.Juškevics

H.Barviks

 

Pēc vēlēšanām valdei no sava vidus bija jāievēl valdes priekšsēdētājs. Par organizācijas turpmāko karognesēju tika izraudzīts Aivars Gudakovskis (attēlā Tallinā EČ laikā š.g. jūnijā).

 

Atgādinām, ka 10. un 11. septembrī Lāčkoku šautuvē Liepājas pusē notiks Latvijas kausa sportingā finālposms, kurā piedalīsies arī jaunais federācijas prezidents. Sportistiem un šāvējiem būs iespēja padiskutēt ar jauno prezidentu par federācijas nākotni un turpmākajiem mērķiem.

 

Avots: Allforhunt.com

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!