Pieejams Baltkrievijas mednieku žurnāls

Sākums » Aktualitātes » 2011

Pieejams Baltkrievijas mednieku žurnāls
Latvijā būs pieejama žurnāla “Охота на Белой Руси” (“Medības Baltkrievijā”) elektroniskā versija.

28.09.2011.

Portāls Allfohunt.com piedāvā iespēju medniekiem Latvijā iegādāties un elektroniski lasīt populāru žurnālu ne tikai Baltkrievijā, bet arī citās NVS valstīs, tādā veidā paplašinotLatvijas mednieku iespējas uzzināt vairāk par medībām ne tikai pie mums, bet ārpus mūsu valsts robežām.

 

Žurnāls iznāk kopš 2010.gada un tas ātri vien kļuva ļoti populārs. Šis ir pirmais žurnāls Baltkrievijā, kurā stāstīts tikai un vienīgi par medībām un medniekiem. Žurnāls nav tikai informatīvs, bet arī piedāvā virkni noderīgu un pamācošu rakstu, kas būs interesanti jebkuram aktīvam medniekam. Žurnāls ir arī ļoti krāsains un ilustratīvs. Izdevumā atrodama noderīga informācija arī par medību suņiem, jaunie mednieki varēs paplašināt savas zināšanas, bet pieredzējušie mednieki – bagātināt savu pieredzi.

 

Portāla Allforhunt pārstāvis sacīja:

"Uzskatām, ka ar šī žurnāla elektroniskās versijas pieejamības ieviešanu, Latvijas medniekiem paplašināsies redzejums par to, kā medības notiek ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņzemēs, kā arī būs iespējams iegūt jaunumus no kaimiņiem."

 

Žurnāla cena ir Ls 2,50, bet kopējais lapaspušu skaits - 100.

 

Žurnāls pieejams krievu valodā.

 

Plašāka informācija šeit.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!