Portālam Allforhunt.com gada jubileja

Sākums » Aktualitātes » 2011

Portālam Allforhunt.com gada jubileja
Gads pagājis kopš darbojas mednieku portāls Allforhunt.com. Esam izveidojuši daudzpusīgāko un kvalitatīvāko mednieku portālu Latvijā.

24.03.2011.

Kas gan būtu medības, ja par tajās gūto pieredzi nebūtu ar ko padalīties? Moderno tehnoloģiju laikā komunikācija ir kļuvusi vēl vienkāršāka. Portālā Allforhunt.com ikviens mednieks un dabas mīļotājs var veidot savu profilu, ievietot foto, video un trofejas, un dokumentēt medību pieredzi. Tāpāt ikviens lietotājs var piedalīties forumā un ievietot sludinājumus.

 

Tomēr portāla galvenā priekšrocība ir informācijas dažādība. Informējam par jaunākajām aktualitātēm medību saimniecībā, par medību un šaušanas pasākumiem. Tāpat esam uzkrājuši plašu informāciju par medību valstīm, sezonām un medījamiem dzīvniekiem. Ikviens portāla apmeklētājs var iegūt informāciju, piemēram, par medību sezonām un medījamiem dzīvniekiem, sākot no Kanādas un beidzot ar Namībiju.

 

Kā vislielāko portāla vērtību varam minēt medību eksāmena testa izveidi. Šobrīd portāls ir vienīgā vieta, kur ikviens var izmēģināt savus spēkus mednieka eksāmenā. Esam ievietojuši Valsts meža dienesta apstiprinātos eksāmena jautājumus, tāpēc šobrīd eksāmens ir veidots pēc tādiem pašiem principiem kā valsts eksāmens. Tāpat ir iespēja iegūt zināšanas, aizpildot dažādus testus, piemēram, par dzīvnieku pēdām, medījamiem putniem un zīdītājiem.

 

Atskatoties uz gada laikā paveikto, jāatzīst, ka sasniegto neesam gatavi samierināties. Šobrīd esam izvirzījuši jaunus mērķus. Nesen atklājām krievu valodas versiju, tāpēc pašlaik strādājam, lai piesaistītu krieviski runājošo auditoriju, veidojot portālu arvien starptautiskāku un ar informācijas bagātāku. Tomēr tas nenozīmē, ka tiks aizmirsts Latvijas mednieks. Esam izveidojuši tādu portālu, kur katrs var izvēlēties, vai darboties Latvijas mednieku lokā vai darboties plašākā, starptautiskā vidē, līdz ar to katrs var atrast sev piemērotāku un labāko risinājumu.

 

Portāla veidotāji vēlas, lai medības kļūtu par kopīgu nodarbi un apvienotu visus medību mīlošos cilvēkus ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē. Tāpēc tiek aicināti visi medību mīlošie cilvēki atbalstīt medību augstākos mērķus: sadarboties un dalīties ar citiem, atvērt jaunas informācijas un zināšanu robežas un ļauties emocijām, ko sniedz neaprakstāmais medību process!

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!