Šaušanas sacensību kalendārs 2012.gadam

Sākums » Aktualitātes » 2011

Šaušanas sacensību kalendārs 2012.gadam
Latvijas Sportinga federācija ir apstiprinājusi jaunās sezonas sacensību kalendāru.

15.12.2011.

Nākamais gads solās būt gana interesants un aizraujošs. Sacensības paredzētas Rīgā, Grobiņā, Madonā, kā arī Viesaki šautuvē.

 

2012.gadā īpaša uzmanība veltīta arī kombinētajai medību šaušanai - paredzēti trīs posmi. Šī ir ļoti interesanta šaušanas disciplīna, paredzēta medniekiem, lai pierādītu savu šaušanas prasmju dažādību. Šauj gan ar gludstobra ieroci, gan vītņstobra ieroci, gan pa kustošiem, gan arī lidojošiem mērķiem. Šī disciplīna palīdzēs medniekam būt vispusīgi sagatavotam visas medību sezonas garumā, proti, šaujot gan gaides medībās, gan dzinējmedībās, gan arī medījot putnus. Kombinētās medību šaušanas sacensības notiks Mārkulīču šautuvē, Saldū un Rīgā.

 

Sacensību kalendārā arī iekļautas divas sacensības t.s. angļu sportingā, kas arī ir interesanta un saistoša šaušanas disciplīna ne tikai pieredzējušiem šāvējiem, bet arī medniekiem.

 

Latvijas Sportinga federācija vienmēr ir uzsvērusi, ka sportings ir viens no visdemokrātiskākajiem sporta veidiem. Sacensībās plecu pie pleca šauj pieredzējuši šāvēji un iesācēji, dāmas sacenšas ar vīriem, bieži vien uzrādot labākus rezultātus. Zinošākie dod padomus tiem, kam vēl nav pieredzes, vienmēr valda draudzīga un koleģiāla atmosfēra. Vienīgais, kam kaut kas sacensībās ir jāpierāda, ir katrs pats!

 

Tādēļ aicinām apmeklēt mūsu rīkotos pasākumus, piedalīties sacensībās, dalīties pieredzē ar citiem šāvējiem un uzlabot savas šaušanas prasmes. Šaut jāmācās šautuvē, nevis mežā!

 

Sezonas sākums - 24.marts!

 

Kalendārs šeit! 

 

Foto: L.Dombrovska

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!