Strautiņu kausa laureāti

Sākums » Aktualitātes » 2011

Strautiņu kausa laureāti
27.augustā Kandavā norisinājās "Strautiņu kausa" izcīņa. Šīs sacensības paredzētas tieši medniekiem, gatavojoties dzinējmedību sezonai.

29.08.2011.

Situācijas medībās ir ļoti dažādas, tādēļ medniekiem vienmēr jābūt gataviem visiem iespējamiem gadījumiem. Lai pārbaudītu mednieku prasmes, sacensību organizatori bija parūpējušies par ļoti interesantām šaušanas disciplīnām.

 

Sportings un "Debesu traps" bija šaušanas dicsiplīnas, kurās mednieki varēja pārliecināties par savām iemaņām trāpīt lidojošiem mērķiem. Abās šajās šaušanas disciplīnās labākais bija Kārlis Strazdiņš.

 

Dalībniekiem bija jāšauj arī pa stāvošu mežacūkas mērķi 130 m attālumā. 5 šāvieni, izmantojot atbalstu, bet 5 - bez atbalsta. Izcilus rezultātus sasniedza mednieks no Lietuvas Sigitas Momeniškis, kurš ieguva 99 no 100 punktiem. Otrs labākais bija Andis Apse ar fantastiskajiem 96 punktiem. Andis bija labākais, šaujot pa "skrejošo mežacūku", kur 50 m attālumā ar vītņstobra ieroci bija jāšauj četri dubleti. Tas bija izaicinājums jebkuram medniekam.

 

Sacensību laureātus ar bagātīgām balvām nodrošināja agrofirma "Tērvete", mednieks Modris un Mednieks.lv.

 

Foto: L.Dombrovska

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!