Valdība apstiprina VMD ģenerāldirektoru

Sākums » Aktualitātes » 2011

Valdība apstiprina VMD ģenerāldirektoru
Vakar, 27. septembrī valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto Ministru kabineta (MK) rīkojuma projektu „Par A.Krēsliņa pārcelšanu”.

28.09.2011.

Rīkojums paredz, ka turpmāk Valsts meža dienesta (VMD) ģenerāldirektora amata pienākumus pildīs līdzšinējais VMD Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežzinis Andis Krēsliņš.

 

Ņemot vērā Anda Krēsliņa profesionālo darba pieredzi VMD Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežziņa amatā kopš 2007. gada un viņa atbilstību VMD ģenerāldirektora amata aprakstā izvirzītajām prasībām, Andis Krēsliņš tiek iecelts VMD ģenerāldirektora amatā, tādējādi nodrošinot efektīvu un pilnvērtīgu VMD darbu.

 

Pirms Anda Krēsliņa pārcelšanas VMD ģenerāldirektora amatā šis jautājums tika plaši izdiskutēts ar VMD virsmežziņiem un Anda Krēsliņa kandidatūrai tika saņemts vienprātīgs virsmežziņu atbalsts. Tāpat Anda Krēsliņa kandidatūrai tika saņemts atbalsts no meža nozares sabiedriskajām organizācijām un Latvijas Pašvaldību savienības.

 

Andis Krēsliņš absolvējis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības fakultāti, kļūstot par mežsaimniecības inženieri. Darba gaitas VMD sācis 1978. gadā kā Gulbenes mežrūpniecības saimniecības Dūres mežniecības priekšnieka vietnieks, vēlāk strādājis meža nozarē kā mežniecības priekšnieks, galvenais mežzinis, mežrūpniecības saimniecības direktors un VMD Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežzinis.

 

„Andis Krēsliņš pārzina visus ar meža kopšanu un aizsardzību saistītos jautājumus, ir  uzkrājis lielu pieredzi meža apsaimniekošanā un darba kolektīva vadīšanā. Strādājot VMD ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja amatā, Andis Krēsliņš ir pierādījis, ka spēj sekmīgi vadīt VMD, ir piedalījies VMD reorganizācijas plāna izstrādē un ir gatavs to īstenot, lai padarītu VMD darbību efektīvāku atvēlēto valsts budžeta līdzekļu ietvaros. Nav ne mazāko šaubu, ka Andis Krēsliņš tikpat kompetenti un godprātīgi pildīs savus pienākumus pēc pārcelšanas VMD ģenerāldirektora amatā,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

 

No 2011. gada 27. jūnija Andris Krēsliņš pildīja VMD ģenerāldirektora pienākumus. Andis Krēsliņš VMD ģenerāldirektora amatā iecelts uz laiku līdz 2015. gada 20. septembrim.

 

Avots: Zemkopības ministrija

Foto: ekrānšāviņš no VMD.gov.lv

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!