24.martā atklās šaušanas sezonu

Sākums » Aktualitātes » 2012

24.martā atklās šaušanas sezonu
Kad saulīte sāk siltāk sildīt, visi sarosās. Arī tie, kuri iemēģinājuši savu roku šaušanā pa lidojošiem mērķiem - sportingā

20.03.2012.

Lai gan ir šāvēji, kuri plinti gatavi cilāt arī lielā salā, tomēr daudzi tikai uz pavasari no seifa velk arī jau mazliet apputējušo ieroci. Varam iepriecināt visus tos, kuri jau trinas nepacietībā, nevarot sagaidīt sezonas atklāšanu. Latvijas Kausa Compak sporting disciplīnā 1.posms un līdz ar to arī sezonas atklāšana būs jau pavisam drīz, proti, 24.martā Rīgas Šaušanas centrā!

 

Atkal un atkal uzsveram, ka sportings ir viens no demokrātiskākajiem šaušanas veidiem - piedalīties var liels un mazs, jauns un vecs, tāds, kas nezina, no kura gala plintei iet klāt, un tāds, kas ar bisi jau sen uz Tu! Protams, patīkami ir arī uzvarēt, bet svarīgākais ir pierādīt sev, ka šaušanas mākslā galvenais ir vēlme mācīties un pilnveidoties.

 

Sportings ir disciplīna, kas noderēs ikvienam medniekam, jo palīdz saprast un pierast pie sava ieroča, kas medību procesu padarīs daudz sekmīgāku un patīkamāku.

 

Sacensībās aicinām piedalīties visus interesentus, gan tos, kam ir daudzu gadu šaušanas pieredze, gan arī tos, kas tikai vēlas iemēģināt savu roku šaušanā. Sportingā zaudētāju nav, ir tikai uzvarētāji!


Sacensību nolikums PDF formātā!