Lasi par medībām arī nākamajā gadā

Sākums » Aktualitātes » 2012

Lasi par medībām arī nākamajā gadā
Sākas žurnālu abonēšanas maratons. Arī žurnāls "Medības" aicina savus lasītājus padomāt par to, kas nākamgad būs atrodams pastkastītē.

07.11.2012.

Mednieks Alfreds Čepānis uzrunā žurnāla "Medības" lasītājus:

 

"Savā laikā Napoleons juristiem likdams rakstīt valsts konstitūciju teica: „Rakstiet īsi un neskaidri!". Jau esošajiem un potenciālajiem žurnāla „Medības" lasītājiem tas neder! Mums vajag īsi un skaidri, un pirmie žurnāla numuri liecina, ka tā ir.

 

Ja šī pieeja medībām un ar tām saistītām lietām saglabāsies, būs cieņa redakcijai, autoriem un visiem žurnāla veidotājiem.

 

Ir interesanti un vēlami turpināt apskatīt atsevišķu medību formējumu ikdienas darbu, gribētu zināt no kurienes „aug kājas" cenām mednieku veikalos, ko vēl bez aknām un pautiem var uztaisīt no medījuma, cik interesanti bijuši Latvijas mednieku ceļojumi pasaulē, kur norisinājušies visneticamākie un vispatiesākie notikumi saistībā ar medībām.

 

Katram medniekam jāzin, ka medības ir sports un stāsti par tām – māksla. Tas nav atkarīgs no mednieka maka biezuma, medību stāža, ieņemamā amata un tā ar kuru kāju viņš izkāpj no gultas.

 

Medības ir izziņas process, cilvēcisko attiecību kopšana un pārliecība, ka Latvija ir visskaistākā! Tik un tā!

 

Jo mēs nemedījām, lai šautu, bet šaujam, lai medītu.

 

Alfreds Čepānis"

 

Abonementa cena 2013.gadam - 12 mēnešiem - Ls 17,60

Žurnālu abonēt iespējams šeit!

Kā arī dāvanā saņemsiet kalendāru!