Izstāde

Sākums » Aktualitātes » 2013

Izstāde
No 5. līdz 7. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde „Medības un makšķerēšana 2013”.

27.03.2013.

No 5. līdz 7. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde „Medības un makšķerēšana 2013”, kas pirmoreiz noritēs vienlaikus ar izstādēm aktīvās atpūtas cienītājiem – laivu un jahtu izstādi “Baltic Boat Show 2013”, aktīvās atpūtas un sporta izstādi “Atpūta un sports 2013” un motociklu un aksesuāru izstādi “Motocikls 2013”.

 

Izstāde “Medības un makšķerēšana 2013” ir lieliska vieta, kur medniekiem un makšķerniekiem tikties, dalīties pieredzē, uzzināt visu par jaunākajām tendencēm, iepazīt modernāko inventāru, atjaunot un papildināt savu medību un makšķerēšanas piederumu, apģērbu un aksesuāru klāstu, kā arī saplānot jaunās sezonas pasākumu kalendāru.

 

Izstāde medniekiem piedāvās medību ieročus, optiku, medību aksesuārus un apģērbu, ādas izstrādājumus, aprīkojumu medību saimniecībām, medījuma pārtiku, dažādas citas preces un aprīkojumu, kā arī medību tūrisma iespējas.

 

Savukārt Latvijas aktīvo makšķernieku saime varēs atrast visu nepieciešamo, lai atjaunotu un uzlabotu savus makšķerēšanas piederumu, apģērbu un aksesuāru klāstu, kā arī iegūtu informāciju par inventāra nomu un zivju barotavu risinājumiem zivsaimniecībām. Tāpat izstādē varēs uzzināt par makšķerēšanas tūrisma iespējām gan pašu mājās, gan tuvākās un tālākās ārzemēs. Šeit varēs iegādāties ekskluzīvus makšķerēšanas piederumus, profesionālo iebarošanas barību zivīm, makšķerkātus, makšķernieku krēslus un vēl daudzas interesantas un noderīgas lietas.

 

Aktīvās atpūtas izstādes rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Plašāka informācija izstādes mājaslapā: www.bt1.lv/huntfish

 

Izstādes darba laiks:
5. un 6. aprīlī 10.00–19.00
7. aprīlī 10.00–17.00