Minhauzena disciplīnu nolikumi

Sākums » Aktualitātes » 2013

Minhauzena disciplīnu nolikumi
Līdz mednieku festivālam Minhauzens atlicis pavisam maz. Tādēļ pienācis laiks sadalīt lomas un sākt gatavošanās darbus!

08.07.2013.

AUGSTCIENĪBĀ ZĪMĒJOTIES, BARONS KĀRLIS FRIDRIHS JERONIMS MINHAUZENS GODĀTAI MEDNIEKU BRĀLĪBAI

 

Ar šo vēstuli gribu Jums pavēstīt, ka neesmu ne fantazētājs, ne pļāpīgs melis, lai gan pasaule mani par tādu uzskata, tāpēc lūdzu visā nopietnībā izlasīt šo vēstījumu. Jūs jau, mani kungi, zināt, ka šogad mūsu tikšanās notiks barona Ostenzakena zemēs Dundagas robežās.

 

Tāpēc tiecos Jūsu uzmanību saistīt pie nosacījumiem, kādus mūsu draudzīgā sarunā izvirzīja Dundagas pils barons. Pirmām kārtām: atsūtīt īsu informāciju vai kādu interesantu faktu par savu kolektīvu (vēlams 1 – 2 teikumos) priekšā stādīšanai. Otrām kārtām: par atļauju izmantot viņa viesmīlību barons paģēr viņam atvest dāvanu. Tā var būt gan materiāla, gan nemateriāla, visdažādākās formas, visdažādākā lieluma, svara un masas, taustāma vai netaustāma, vienvārd' sakot, no sērijas „atnes to – nezin ko".

 

Vienīgais ļoti stingrais noteikums – tās pasniegšanas laiks nedrīkst būt garāks par 1 minūti. Un visbeidzot trešām kārtām: tuvojoties viņa pilij (gājienā), katram kolektīvam nest pa priekšu savu pazīšanās zīmi – karogu. Šāds, mani kungi, ir barona Ostenzakena vēstījums, ko viņš savā godībā uzticēja man nogādāt līdz Jums. Tas ir jautājums, ko es uzskatu par pārāk delikātu un aizskarošu, lai cilvēks, kurš ciena labu uzvedību, par to uzdrīkstētos strīdēties ar kādu un vismazāk jau ar aristokrātu.

 

Katrs zina, cik ļoti es cienu dižciltīgo mednieku amata prasmi un attapību, tāpēc ceru, ka šīs necilās prasības Jums, mani kungi, nesagādās nekādas grūtības. Tagad, mani kungi, Jūs nu zināt visu.

 

Augstcienībā barons Minhauzens tai 2013.gada jūlija 5.dienas novakarā.

 

Sacensību nolikumi atrodami šeit!