Minhauzens 2013 šogad Dundagā

Sākums » Aktualitātes » 2013

Minhauzens 2013 šogad Dundagā
Jau 15. reizi šogad Dundagā augusta pirmajā nogalē notiks jau par lielākajiem mednieku svētkiem kļuvušais festivāls "Minhauzens 2013".

13.06.2013.

Festivāla rīkotāji: Latvijas Mednieku asociācija, Dundagas novada dome, Medību saimniecības attīstības fonds, AS „Latvijas valsts meži", sponsori un atbalstītāji. Festivāla devīze: Minhauzens nemelo un uzvar godīgi.

 

Mērķis: Būt starp savējiem un izjust mednieku garu – jautrību, draudzību un azartu, kā arī mednieku izglitošana un medību tradīciju un kulturvēsturiskā mantojuma popularizēšana.

 

Laiks un vieta: 2013.gada 2. - 4.augusts, Dundaga, Dundagas parks un tā apkārtne Dalībnieki: festivālā aicinātas piedalīties mednieku formējumu komandas un to līdzjutēji. Ieteicamais sacensību dalībnieku skaits komandā – 15. Dalībnieku vecums, dzimums un meistarība nav limitēti. Festivāla sacensību vērtējumā piedalās tikai pieteiktie dalībnieki. Katrs dalībnieks drīkst startēt tikai vienā komandā un papildus citām sacensībām tikai vienā šaušanas veidā.

 

Pieteikumi: rakstiski pieteikumi atbilstoši formai (1.pielikums) par komandas piedalīšanos festivālā jānosūta līdz 15.jūlijam uz e-pastu: minhauzens@dundaga.lv Pieteikumā jānorāda aptuvens dalībnieku un līdzjutēju skaits, obligāti – kontaktpersona, vēlams informēt par iespējamu ierašanos ar autobusu (virs 12 vietām). Iepriekš sagatavotu vārdisku pieteikumu atbilstoši formai (2.pielikums) ar komandas dalībniekiem, norādot sacensību disciplīnas, kurās tie piedalīsies, un dalībnieku parakstītu apstiprinājumu par sava veselības stāvokļa atbilstību un drošības noteikumu ievērošanu katras komandas pārstāvis iesniedz informācijas centrā 2.augustā no plkst.15.00. līdz 18.00. Pieteikums tiek reģistrēts pēc dalības maksas iemaksas.

 

Latvijas Mednieku asociācijas biedriem dalības maksas atlaide 50 %.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS UN NOLIKUMS ŠEIT!