Spriež par izstādi „Trophy Grand Prix Riga 2013

Sākums » Aktualitātes » 2013

Spriež par izstādi „Trophy Grand Prix Riga 2013
Ceturtdien, 14. februārī, Latvijas Safari klubā notika pirmā kopsapulce saistībā ar maijā plānoto starptautisko izstādi „Trophy Grand Prix Riga 2013".

15.02.2013.

Sapulcē kopā bija sanākušas visas izstādē iesaistītās puses. Dalībnieku vidū bija pārstāvji no Latvijas Medību asociācijas, Latvijas Mednieku savienības, Kokrūpniecības federācijas, žurnāliem „Medības" un „MMD", Valsts meža dienesta, Latvijas Loku mednieku asociācijas, Latvijas valsts mežiem, portāla www.allforhunt.com, Latvijas – Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrības, Latvijas Safari kluba, izstādes organizatoru darba grupa, kā arī pārstāvis no Igaunijas - Andres Lillemae. Piedalījās arī briežu dārza Viesakas pārstāve Gunta Cunska. 

 

Latvijas Mednieku asociācijas izpilddirektors Haralds Barviks informēja dalībniekus par izstādes konceptu, tapšanas gaitu, plānotajām aktivitātēm. Rūpīgi tika apspriesti un risināti organizatoriski jautājumi, kas saistīti ar izstādes veidošanu. Turpmākā izstādes organizēšana tiks veikta, sadaloties mazākās darba grupās.

 

Starptautiskā medību trofeju izstāde „TROPHY GRAND PRIX RIGA 2013" notiks šā gada maijā, no 09.05.2013. līdz 26.05.2013. Rīgā, Mežaparkā, vienojoties trim Baltijas valstu – Igaunijas, Lietuvas un Latvijas – mednieku asociācijām. Izstādes mērķis ir parādīt plašam apmeklētāju skaitam medību saimniecības un medniecības attīstību Latvijā un ārzemēs, veidot sabiedrībā un medniekos pareizu izpratni par medībām un trofejām kā faunas kvalitātes rādītāju un estētikas un mākslas vērību.

 

Latvijas Valsts Prezidents Andris Bērziņš ir piekritis kļūt par TROPHY GRAND PRIX RIGA 2013 patronu. Plašāku informāciju par jautājumiem, kas saistīti ar izstādi „Trophy Grand Prix Riga 2013" var saņemt pa e-pastu grandprix@latma.lv.