Jauns TV raidījums - Būt medniekam!

Sākums » Aktualitātes » 2014

Jauns TV raidījums - Būt medniekam!
Pirmais raidījums, kurš skatītājiem TV ekrānos būs redzams jau 20.aprīlī Pl. 22:10 kanālā RE TV ir veltīts pirmajai atklāsmei par medībām un medniekiem, par medību vēsturi Latvijā.

15.04.2014.

Daudziem tā ir sirdslieta, iemaņas un zināšanas, kas ir nodotas no paaudzes paaudzē, citiem tā šķiet vienaldzīga un daļai tas asociējas ar barbarismu un vardarbību - tās ir medības. Kā tad ir patiesībā – kādēļ jau gadsimtu garumā medības ir tik nozīmīgas gan dabai, gan cilvēkam?

 

Fakti liecina, ka medības par savu dzīvesveidu sauc vairāk kā 25 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Ar medībām paši mednieki vien neizprot tikai dzīvnieku nomedīšanu, tās arī nav vienkāršs vaļasprieks, jo daudziem Latvijas medniekiem tas drīzāk ir kā dzīves un pasaules redzējums. Kur var medīt un kā medībām sagatavoties Jums atklās raidījuma vadītājs Gints Grāvelis, kurš tiksies ar skatītājiem katru svētdienas vakaru pl. 22:10 kanālā RE TV raidījumā „Būt medniekam".

 

Katrs raidījums tiek veltīts noteiktai medību tematikai.

 

Pirmais raidījums, kurš skatītājiem TV ekrānos būs redzams jau 20.aprīlī Pl. 22:10 kanālā RE TV ir veltīts pirmajai atklāsmei par medībām un medniekiem, par medību vēsturi Latvijā. Tiekoties ar nozaru ekspertiem raidījuma vadītājs Gints Grāvelis izzinās medību procesus, iepazīs Latvijas mežu floru un faunu, kā arī noskaidros ko tad nozīmē būt medniekam un kāda ir mednieka loma dabas līdzsvara nodrošināšanā.

 

Turpmākajos raidījumos stāstīsim par to kā sagatavoties medībām, kā medīt un kā pagatavot gardu maltīti no iegūtā medījuma.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!