Latvijas šāvēji dodas uz Eiropas čempionātu

Sākums » Aktualitātes » 2014

Latvijas šāvēji dodas uz Eiropas čempionātu
Latviju pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā pārstāvēs komanda sešu cilvēku sastāvā.

30.06.2014.

Latviju pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā, kas norisināsies Somijā šā gada 4. - 6. jūlijā, pārstāvēs nacionālā sporta šāvēju komanda sešu dalībnieku sastāvā. Sportisti cīnīsies par medaļām četrās dažādās šaušanas disciplīnās – pa lidojošiem mērķiem tranšeju stendā, kompaksportingā stendā, ar vītņstobra ieroci 100m distancē pa stāvošu mērķi, kā arī 50m distancē pa kustīgu mērķi.

 

Čempionātā uz šo brīdi dalību ir pieteikušas 13 valstu nacionālās komandas - Norvēģija, Zviedrija, Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Slovākija, Slovēnija, Ungārija, Itālija, Čehija, Austrija un Vācija.

 

Latvijas sporta šāvēju komandas izveidošanu, kā arī dalības maksas un ceļa izdevumu segšanu sportistiem - nodrošina lielākais medību centrs Baltijā „Purnavu Muiža".

 

Lai pārstāvētu Latviju šajā Eiropas čempionātā, sportistiem bija jāpierāda sava meistarība divos atklātu sacensību atlases posmos, kas tika organizēti šī gada vasarā. 1. posms tika aizvadīts 2014. gada 3. maijā Zvārdes šautuvē „Zvārdes Dižmednieks" sacensībās, bet 2. atlases posms 2014. gada 14. jūnijā šautuvē Mārkulīčos "Purnavu Muižas kauss" sacensību ietvaros.

 

Uz Eiropas čempionātu kā "Purnavu Muiža" komanda dosies Mārtiņš Gaņģis, Mārtiņš Turkopulis, Jānis Kvāls, Nauris Matvijuks, Māris Jēkabsons un Andis Apse.

 

Novēlam izcilus sasniegumus un medaļas "Purnavu Muiža" komandai!

 

Par "Purnavu muiža"
Medību centrs "Purnavu muiža" ir dibināts 2008. gadā. Medību centrs medniekiem nodrošina pilnu servisu – konsultācijas par medībām saistītiem jautājumiem, plaša spektra preces medībām un medniekiem, ieroču apkopi un remonta darbus, semināru un apmācību organizēšanu. Medību centrā atrodas Baltijā vienīgā slēgtā tipa 100 metru šautuve ar modernu aprīkojumu, kā arī interaktīvā šautuve.

 

Čempionātu organizē Starptautiskā medību šaušanas sporta federācija - F.I.T.A.S.C.

 

Iepriekšējo gadu sacensības redzamas video šeit!

 

Baiba Opmane
mārketinga vadītāja
Tālrunis: +371 67815427
Mob. tālr.: +371 28664475
Epasts: marketings@selvabuve.lv

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!