Mednieki sacenšas Lejasciemā

Sākums » Aktualitātes » 2014

Mednieki sacenšas Lejasciemā
Arī šajā gadā Lejasciemā pirms kolektīvo medību sezonas sākuma mednieki pulcējās uz sacensībām "Šauj garām", kur tika noskaidroti precīzākie šāvēji dažādās disciplīnās.

03.10.2014.

Mednieki sacentās šaušanā pa skrejošu meža cūku no 35 metru attāluma, šaušanā pa stāvošu meža cūku 50 metru distancē, kā arī šaušanā ar vītņstobra ieroci pa skrejošu alni 100 metru distancē.


Sacensībās šoreiz startēja apmēram 45 dalībnieki. Pārsvarā savas prasmes un arī savus ieročus šajās sacensībās pārbaudīja mūsu novada mednieki, taču ieradušies bija arī ciemiņi no Alūksnes un Madonas puses. Daļa mednieku nestartēja visās trīs disciplīnās, bet gan tikai kādā no tām.

 

Visās disciplīnās seši labākie šāvēji piedalījās arī finālā. Šaušanā pa skrejošu alni 100 metru distancē uzvaru izcīnīja Vilnis Zvirgzdiņš, aiz sevis atstājot Mundi Žviriņu un Emīlu Kuprovski. Šaušanā pa stāvošu meža cūku 35 metru attālumā precīzākais bija Raivis Kundrāts. 2.vietu ieguva V.Zvirgzdiņš un 3.vietu – E.Kuprovskis. Šaušanā pa skrejošu meža cūku 35 metru attālumā labāko rezultātu uzrādīja Ainārs Kuprovskis, aiz viņa 2.vietā ierindojās astoņus gadus vecais Kārlis Zvirgzdiņš, kurš šāva ar mazkalibra ieroci, 3.vietā – R.Kundrāts.

 

Ar visu rakstu var iepazīties Dzirkstele.lv šeit! 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!