Meklē pazudušus vācu medību terjerus

Sākums » Aktualitātes » 2014

Meklē pazudušus vācu medību terjerus
Dažu mēnešu laikā aizdomīgi Rīgas apkārtnē pazudušas četras vācu medību terjeru kuces. Pastāv liela iespēja, ka kāds suņus ir nozadzis.

15.10.2014.

Sliktā ziņa ir tāda, šogad bez Gretas pazudušas (aizdomas par to, ka nozagtas) vēl trīs vācu medību terjera kucītes. Lūgums pievērst uzmanību tam, ja kāds mēģina šos suņus "legalizēt", taujājot pēc iespējas nopirkt suņu šķirnes izcelsmes dokumentus. Jānorāda vēl, ka Jāņa un Svetlanas suņi bija mikročipēti un reģistrēti LDC! Iespējams, ka pavēries jauns biznesa veids – nozgat un pēc tam pārdot jau gatavu medību suni. Vērojam un turam roku uz pulsa, lai nepieļautu to, ka mednieku izaudzināti un kopti medību suņi tiek nozagti un pēc tam kādam pārdoti. Uzmanība arī jāpievērš tam, ja kolektīvo medību laikā kādam pēkšņi uzrodas jau pieaudzis medību suns.

Meklēšanā!

 

Greta. 11.oktobrī Mālpilī medību laikā pazuda vācu medību terjers – Greta, iespējamā atrašanās vieta – Suntažu, Ķeipenes, Mālpils teritorija.Noderēs jebkura informācija – tel.29131220 Mareks Karpovičs.

Greta, pazuda medībās Mālpils rajonā. Mareks: 29131220

 

Grēta. 11.septembri Ikšķiles novadā, netālu no apdzīvotas vietas Ceplīši pazudusi jagterjera Grēta, 2 gadus veca. Bez kaklasiksnas (tā sanāca), īpašas pazīmes balts lāsums uz krūtīm. Par jebkuru informāciju lūgums zvanīt īpašniekam Jānis Cimmeram 26385334.

Grēta. Ikšķile. Jānis Cimmeram 26385334.

 

Doris. Rīgā Tec2 rajonā, netālu no autobusa pieturas Rozkalni pastaigas laikā mežā gandrīz saimnieces acu priekšā nozaga vācu medību terjera kucīti. Suņa augums – 39 – 40 cm, asspalvaina, kupēta aste, čipēta, nav liekā pirksta uz priekšējās ķepas (operēta). Atlīdzība 500 eiro. Svetlana: 25996111.

Doris. Rīga. Svetlana - 25996111.Doris. Rīga. Svetlana – 25996111.

 

Septembra vidū Salaspilī netālu no reaktora no pagalma nozagta vācu medību terjera kucīte, kurai ap kaklu bija sarkana siksniņa ar saimnieku tālruņa numuru. Diemžēl bildes nav. Saimnieks 29345886.

 

Apkopoja žurnāls "Medības"

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!