Par Minhauzenu runā un raksta

Sākums » Aktualitātes » 2014

Par Minhauzenu runā un raksta
Mednieku svētku Minhauzens 2014, kas noticis Višķos, izraisījis lielu publicitāti medniekiem, tieši ĀCM sakarā.

04.08.2014.

Latvijas radio 1 4.augusta raidījuma "Labrīt" plkst. 6:45 atspoguļoja ne tikai notiekošo Minhauzenā, bet arī situāciju un mednieku viedokļus par Āfrikas cūku mēri. 

 

To var noklausīties šeit! 

 

Par Minhauzenu runāts arī LTV 1 ziņās, uzsverot to, ka mednieki uz Minhauzenu devušies par spīti PVD aicinājumam. LATMA izpilddirektors Haralds Barviks gan uzsver, ka no PVD nākuši ieteikumi par biodrošības pasākumu ievērošanu pasākuma laikā, kā arī ieteikums izvērtēt, vai tiešām uz Minhauzenu doties, bet iepriekš nekur nav izskanējis ieteikums uz svētkiem nebraukt. 

 

Uz Minhauzenu, kas šogad notika Višķos, bija kopā ieradušās 67 komandas, kas sacentās gan veiklībā, gan atjautībā, gan arī šaušanā. Haralds Barviks uzsver, ka par spīti mēģinājumiem festivālu izjaukt, tas aizvadīts veiksmīgi. Lai nākotnē izvairītos no dažādām problēmām un festivāla norisi padarītu pēc iespējas interesantāku, aicinājums visiem, kam ir radušās kādas pārdomas, rakstīt uz haralds@latma.lv, sniedzot savus ieteikumus un priekšlikumus par to, kas svētku rīkošanā būtu jāuzlabo. 

 

Sižets videorullīti! 

 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!