Viesojamies medību izstādē Kauņā

Sākums » Aktualitātes » 2014

Viesojamies medību izstādē Kauņā
Mūsu draugi Lietuvas Mednieku un makšķernieku biedrība ieguldījuši lielu darbu, lai sabiedrībai vēstītu par medību nozīmi.

05.10.2014.

No šā gada 1. līdz 3.oktobrims LATMA viesojās Kauņā - rudens gadatirgū un arī medību/meža/vides izstādē pie kolēģiem - Lietuvas Mednieku un makšķernieku biedrības.

 

Izstādē ar saviem stendiem piedalījās kā mednieki, tā makšķernieki, ornitologi un nozares preses pārstāvji. Apmeklētājiem tika eksponētas informatīvas medību trofejas, rādītas filmas par putniem, demonstrētas putnu mākslīgās mājvietas. Pasākuma atklāšanu apmeklētāju ausīm izkrāšņoja mednieku tauru pūtēju orķestris no Viļņas, bet pusdienu laikā vēdera labsajūtai tikai vārītas gardas zupas mednieku un makšķernieku gaumē. Pie zupas tika arī parastā tauta, un kad medījumu gaļu piedāvāja bez maksas, tad medību pretiniekiem vairs nebija iebildumu pret medībām kopumā. Dienas otrajā pusē tika demonstrēi medību šķirnes suņi.

 

Prieks par mūsu kaimiņiem!

 

No Lietuvas kolēģiem guvām arī dažu labu atziņu cīņai ar Āfrikas cūku mēri. Arī viņiem šī ir milzu problēma un mednieki ir ļoti norūpējušies. 

 

Mednieku zupa tika vārīta turpat zālienā pie izstāžu halles.


 

Lietuvas dzinējsuns - krietni lielāks un smagnējāks par latvieti.

 

Skats no mūsu stendiņa.

 

Lietuvieši bija savākuši daudz interesantu trofeju apskatei.

 

Lai gan latviešu valodu leišiem saprast bija grūti, tomēr ideja tik un tā bija skaidra.


Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!