Atrasta takša kucīte - Kaķenieki, Dobeles novads

Sākums » Aktualitātes » 2015

Atrasta takša kucīte - Kaķenieki, Dobeles novads
Dobeles novada Kaķeniekos pieklīdusi jauna, iespējams, medību laikā noklīdusi takša jauktenīte.

26.10.2015.

Esam pagaidām uzņēmuši savās mājās, bet, tā kā mums jau ir suns, kurš ir ļoti privātīpašniecisks mājas dzīvē, mēs labprāt jauno sunīti kādam uzdāvināsim.


Suns ir meitene, aptuveni 8 mēneši jauna, vetārste saka, ka viņa nav pilnasiņu taksīte, bet taksis ir ļoti tuvu stāvējis, ir ļoti modra, kustīga, dzīvīga. Dzenā putnus un rok alas diezgan sparīgi. Veselības stāvoklis gandrīz perfekts, tikai ir savainota pakaļējā labā kājiņa, norauts nags, ko šobrīd cenšamies dakterēt. Nav sterelizēta pagaidām. Dodam tārpu tabletes un gatavojamies vakcinēt, ja neatradīsim saimniekus tuvākajā laikā. Pat, ja jaunie saimnieki pieteiksies, esam gatavi apmaksāt vetārsta izdevumus.

 

Rakstu Jums, jo varbūt ir iespējams sazināties savu biedru vidū un uzzināt, kam ir nepieciešama sunīte, un kurš ir gatavs dot māju viņai. Mēs gan atdosim tikai ar tādu noteikumu, ja cilvēkam ir visi nepieciešamie apstākļi suņa uzturēšanai, tāpat, ja viņam ir laiks, ko veltīt savam četrkājainajam draugam.

 

Es ļoti ceru uz Jūsu atbalstu un iespējām sadarboties, jo man ir svarīgi, ka viņai tiek nodrošinātas aktivitātes un piemēroti dzīvošanas apstākļi.

 

Līga Rudava
23776464

 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!