Brieža bauris Minhauzenā - konkursa NOLIKUMS

Sākums » Aktualitātes » 2015

Brieža bauris Minhauzenā - konkursa NOLIKUMS
Aicinām uz “bauri” visus Latvijas piebaurotājus! Norises vieta: Staļģene, festivāla Minhauzens ietvaros 2.augustā, plkst. 10:00 !

10.07.2015.

Pirmo reizi šajā gadsimtā Latvijā risināsies sacensības, kurās savu māku rādīs brieža baura speciālisti no visas Latvijas. Plānots sagaidīt nacionālo komandu no Igaunijas un baura meistarus no Lietuvas.

Konkurss būs sadalīts vairākos etapos, kur brieža baura speciālistiem nāksies atdarināt briedi dažādās dzīves situācijās riestā. Piemēram, būs jāattēlo jauna staltbrieža buļļa balss riestā, veca pieredzējuša staltbrieža buļļa bauris, esot savā harēmā, neiztikt bez aicinājuma uz kauju un, ja finālā dalībniekiem būs vienāds rezultāts, tad seko uzdevums attēlot staltbrieža bulli pēc sekmīga riesta atpūtā.

Konkursu vērtēs starptautiska žūrija no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

 

Balstoties uz rezultātiem, plānojam arī veidot Latvijas nacionālo komandu, kas nākotnē varētu piedalīties arī starptautiskos briežu piebaurošanas konkursos.

 

Dalība sacensībā ir bez maksas.
Drīkst piedalīties ikviens mednieks, pat ja pats nepiedalās “Minhauzens 2015” sacensībās. Tādēļ, aicināti ir visi mednieki, kam bauris nav svešs.

 

Savu dalību lūgums ir pieteikt zvanot 29447703 vai e-pastu latma@latma.lv


SACENSĪBU NOLIKUMS

 

Balvas konkursam nodrošina: Zommers un VIXEN optiskie tēmekļi, Ieskaties.lv un National Geographic nakts redzamības monoklis, ABAS.LV kūpinātavas, Žurnāls Medības, u.c.

Atbalsta: Žurnāls Medības, X-sporting.lv, Digitālās Drukas Studija, minerālūdens Mangaļi,  Daba Laba

Organizē: Latvijas Mednieku Asociācija

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!