FACE ievēl jaunu prezidentu

Sākums » Aktualitātes » 2015

FACE ievēl jaunu prezidentu
16.septembrī FACE ievēlēja jaunu prezidentu, bijušo Eiroparlamentārieti Mihalu Ebneru.

28.09.2015.

FACE prezidenta amatā – Mihals Ebners. Baltijas valstis pārstāvēs Linda Dombrovska.

 

Eiropas savienības medību un dabas aizsardzības asociāciju federācijas (FACE) ģenerālās amblejas laikā 2015.gada 16.septembrī trīsdesmit Eiropas valstu delegāti, kas pārstāv septiņu miljonu mednieku intereses visā Eiropā, par jauno organizācijas prezidentu ievēlēja bijušo Eiroparlamenta deputātu un itāļu izcelsmes uzņēmēju Mihalu Ebneru. Līdzšinējais prezidents barons Žilberts de Turkheims, kurš vadīja FACE divpadsmit gadu, ierosināja vadības maiņu un savu kandidatūru vēlēšanās nepieteica. Atzīstot viņa ilggadējo ieguldījumu, pārstāvot Eiropas medniekus augstākajās varas institūcijās, Ģenerālā asambleja iecēla viņu Goda Prezidenta amatā.

 

Jaunievēlētais FACE prezidents, 1952.gadā dzimušais Mihals Ebners dzīvo Ziemeļitālijā un vada Dienvidu Tiroles Reģionālo uzņēmējdarbības, ražošanas, amatniecības un lauksaimniecības palātu. Sadarbība ar FACE sākās 1999.gadā, kad M.Ebners tika iecelts par Eiropas parlamenta Ilgtspējīgu medību, bioloģiskās daudzveidības un lauka darba grupas (EP intergrupa) prezidentu. Šajā amatā viņš strādāja līdz pat 2009.gadam. Pēc tam viņš kļuva par pirmo FACE Goda biedru. Savā uzrunā FACE ģenerālasamblejā doktors Mihals Ebners sacīja, ka mūsdienās medību pastāvēšana un attīstība ir cieši saistīta ar aktīvu līdzdarbošanos Eiropas savienības institūciju darbā Briselē. Ir jāpanāk, ka FACE pārstāvēto septiņu miljonu mednieku viedokļi un likumīgās prasības tiktu sadzirdētas.

 

Kā vienu no galvenajiem mērķiem, M.Ebners izvirza medību reprezentēšanu, kā multinacionālas sabiedrības neatņemu kultūras daļu, kas sastāv no dažādām tradīcijām un pieejas vides saglabāšanā, lai Eiropa nekļūtu par sterilu vidi, kur cilvēkiem tiek liegtas tiesības baudīt dabu visā tās pilnībā. Ģenerālasamblejas laikā tika ievēlēti arī Eiropas reģionu viceprezidenti.

 

Par Baltijas pārstāvi ievēlēta žurnāla Medības galvenā redaktore Linda Dombrovska – pirmā sieviete šādā amatā FACE vēsturē. 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!