FACE: Vācijā protestē pret Medību likuma grozījumiem

Sākums » Aktualitātes » 2015

FACE: Vācijā protestē pret Medību likuma grozījumiem
18.martā Diseldorfā (Vācija) vairāk nekā 15 tūkstoši mednieku piedalījās demonstrācijā, protestējot pret jauninājumiem Medību likumā.

05.04.2015.

Kā ziņo FACE, Ziemeļvestfālenes reģiona Vides ministrs Johans Remmels iesniedzis priekšlikumus Medību likumā, pret kuriem, apvienojoties demonstrācijā ar saukli Par laukiem, par cilvēkiem - stop ierobežijumiem!, protestēja Vācijas mednieki, ģērbušies spilgti oranžās drēbēs un taurējot savus medību ragus. Viņi devās gājienā pāri tiltam, kas šķērso Reinas upi, lai pulcētos Diseldorfā pie mērijas. 

 

Demonstrantus uzrunāja arī FACE prezidents Žilberts de Turkhaims, kurš pauda vislielāko cieņu Vācijas medniekiem, uzsverot Eiropas mednieku solidaritātes nozīmi. "Pārstāvot Eiropas mednieku jumta organizāciju, mūsu vislielākās rūpes ir apvienot Eiropas medniekus, lai sasniegtu mūsu kopējo mērķi - medību saglabāšanu to tagadējā formā! Tas ir visu pienākums kā šodien tā arī nākotnē - iestāties pret absurdiem medību ierobežojumiem!" tā FACE prezidents Žilberts de Turkhaims. 

 

Demonstrācijā līdz ar medniekiem piedalījās arī vietējo zemnieku, zemes īpašnieku, mežsaimnieku, makšķernieku, bišu audzētāju un profesionālo mednieku asociācijas, uzsverot medību nozīmi. 

 

Iesniegtie priekšlikumi Medību likuma grozījumiem paredz aizliegt lapsu un āpšu medības alās, aizliegt savvaļas kaķu kontroli, kā arī vairāku medījamo sugu izslēgšanu no medījamo dzīvnieku saraksta. 

 

Avots: FACE.eu

 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!