Informācija par sieviešu kārtas mežacūku medīšanu

Sākums » Aktualitātes » 2015

Informācija par sieviešu kārtas mežacūku medīšanu
Informējam, ka no 2015. gada 20. novembra, stājās spēkā PVD rīkojums "Par nomedīto sieviešu kārtas meža cūku apmaksas kārtību", kas nosaka, ka par katru nomedītu sieviešu kārtas meža cūku, mednieks var saņemt samaksu 100 eiro apmērā.

23.11.2015.

Lai saņemtu samaksu, medniekam PVD teritoriālajā pārvaldē jāiesniedz:

1. Pierādījums - ādas fragments, kurā nepārprotami saskatāmi sieviešu kārtas mežacūku ārējie dzimumorgāni (vulva), ka nomedīta sieviešu kārtas mežacūka;

 

2. aizpildīts akts "par nomedīto sieviešu kārtas mežacūku" (PVD rīkojuma 1.pielikums).

 

3. veidlapa „Informācija par izlietotajām medību atļaujām" (3.pielikums Ministru kabineta 2014.gada 22.jūlija noteikumiem Nr.421 "Medību noteikumi"), kurā PVD inspektors veiks atzīmi par konkrēto dzīvnieku.

 

Samaksu saņems tikai tas mednieks, kurš nomedījis sieviešu kārtas mežacūku (-as) un iesniedzis par to pierādījumus PVD TSV, kā arī aizpildījis aktu saskaņā ar šī rīkojuma (1.pielikums). Citiem vārdiem sakot, mednieka vārdam aktā jāsakrīt ar mednieka vārdu, kas Medību noteikumu 3.pielikumā noteiktajā veidlapā "Informācija par izlietotajām medību atļaujām" norādīts kā mežacūku nomedītājs.

 

Nodokļu apmaksa – ja pierādījumu iegūst (nomedī meža cūku), piegādā un samaksu saņem tas pats mednieks, iepriekš minētā apmaksas summa netiek aplikta ar iedzīvotāju ienākuma nodokli. Lai novērstu domstarpības informējam medniekus, ka pierādījumi tiks pieņemti un apmaksu mednieks saņems, ja iesniegtie pierādījumi būs nedalīti, bez sadalīšanās pazīmēm un apliecinās mežacūkas izcelsmi, ja vienā reizē tiks iesniegti vairāku dzīvnieku nomedīšanas pierādījumi, tad skaitam jābūt identificējamam. Kā arī, lai mazinātu formalitātēm atvēlamo laiku, aicinām medniekus par pieņemšanas laikiem un apmaksas kārtību, sazināties ar PVD teritoriālajām struktūrvienībām. PVD teritoriālo pārvalžu kontaktinformācija šeit! 

 

PVD noteiktā apmaksas kārtība ir spēkā līdz šī gada 31. decembrim.

 

PVD rīkojums ar pielikumiem! 

 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!