Latvija kupli pārstāvēta medību sporta šaušanas disciplīnā Igaunijā

Sākums » Aktualitātes » 2015

Latvija kupli pārstāvēta medību sporta šaušanas disciplīnā Igaunijā
Pēc četrām dienām intensīvas šaušanas, emociju gūzmas, pacēlumiem un kritumiem, uzvarām un zaudējumiem noslēdzies FITASC pasaules čempionāta kompaksportingā (medību sporta veids) finālposms, kas no 24. līdz 28.jūnijam notika Igaunijā, Manneku šautuvē.

29.06.2015.

Atkal un atkal pierādījies, ka pirmajās dienās ir neiespējami noteikt sacensību uzvarētāju. Tam nepieciešama pacietība, tonnām pieredzes, kā arī mazliet veiksmes.

Džordžs Digvīds no Lielbritānijas pirmajā dienā pieļāva vienu kļūdu, bet tā arī bija vienīgā nulle, jo dienu no dienas viņš pārliecinoši pierādīja, ka ir labākais starp labākajiem, kopvērtējumā iegūstot 199 punktus no 200. Pēc pāršaudes par otro un trešo vietu, labāks tomēr izrādījās francūzis Kristofs Ovrē 198 (25+3), trešajā vietā atstājot ungāru šāvēju Andrasu Žerdahelji (25+2). Arī uzvaras iegūšana dāmām nebija viegla – Šerila Hola no Lielbritānijas pāršaudē pārspēja itālieti Martinu Maruco.

 

Starp Baltijas šāvējiem labākais bija igaunis Tauno Tamms, sašaujot 193/200. Viņam sekoja citi Igaunijas kolēģi – Tauri Tamms un Tonijs Kirs, sašaujot 189/200. Tālāk starp baltiešiem labākos rezultātus uzrādīja divi Latvijas šāvēji – Satilovs Romans un Jānis Gulbis, sašaujot 185/200. Jāpiebilst, ka Romānam šis ir izcili labs rezultāts, savukārt Jānim Gulbim šķiet tik labu rezultātu palīdzēja iegūt viņa lielā pieredze. Starp lietuviešiem labākie bija Virgīlijs Grībe ar 177 punktiem un Tomas Sujeta ar 176 punktiem.

 

Latvija var lepoties ar salīdzinoši lielo dāmu šāvēju skaitu – kopā četras. Igauniju pārstāvēja vien šāvēja – Tiu Ratasepa (161/200). Diemžēl Lietuva šajā kategorijā netika pārstāvēta. Īpaši jāizceļ Agneses Caunes sasniegums 177 punkti un astotā vieta starp dāmām, pierādot, ka viņa patiesi ir starp labākajām pasaules šāvējām.

 

Latviju sacensībās pārstāvēja 29 šāvēji. 


Rezultāti ir apskatāmi šeit.

 

Informācija sagatavota sadarbībā ar X-Sporting.LV

 

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!