Mednieku apdrošināšana - NOTEIKUMI

Sākums » Aktualitātes » 2015

Mednieku apdrošināšana - NOTEIKUMI
Šis gads LATMA biedriem ir sācies bagāts ar pozitīvām izmaiņām un viens no īpašiem jaunumiem ir mednieku apdrošināšana.

01.07.2015.

Jaunums, apdrošināšanas segums, kāds Latvijā nekad nav bijis, taču par ko daudzi ir aizdomājušies un mednieku vidū ar katru gadu paliek arvien aktuālāks.

 

Latvijas Mednieku asociācijas birojā, no šī gada katrs mednieks var iegūt savā īpašumā Civiltiesiskās atbildības polisi, kas darbojas medību laikā. Papildus bonusā tiek pievienota arī nelaimes gadījumu riski. Polise tiek izdota sadarbībā ar vienu no lielākajām apdrošināšanas kompāniju apvienībām pasaulē Lloyd‘s of London, kas garantē ne tikai kvalitatīvu apkalpošanu, bet arī izmaksas.

 

Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka, pirmkārt, iegādājoties šo polisi, jūs apdrošināsiet sevi no pāridarījumiem saviem kolēģiem un viņu mantai medību laikā. Otrkārt, ja ar jums medību laikā notiks negadījums, tad jūs vai jūsu ģimene saņems atlīdzību no apdrošināšanas kompānijas.

 

Par kādām summām tiek apdrošināts mednieks?

Polises darbības laiks ir viens gads.

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises segums tās darbības laikā ir 10,000,000 EUR, taču par vienu apdrošināšanas gadījumu maksimums 5,000,000 EUR

Tas nozīmē, ja jūs, piemēram, ievainosiet kolēģi medību laikā, viņam tiks atlīdzīnāti visi ārstēšanās izdevumi. Pat ja paklupsiet mežā, uzkritīsiet uz kolēģa plintes un salauzīsiet dārgo “optiku”, izdevumi tiks apmaksāti no apdrošinātāju maciņa un jums par to nebūs jāuztraucās.


Nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises segums ir 20 000 EUR. Taču atlīdzību būs iespējams saņemt tikai ierobežoti par konkrētiem gadījumiem un proti – nāve nelaimes gadījuma rezultātā, kādas ekstrimitātes (roka vai kāja) zudums, redzes daļējs vai pilnīgs zudums un invaliditāte, kas iestājusies cēloņsakarībā ar negadījumu un liedz strādāt jebkurā profesijā. Jebkurā gadījumā ir jāsaprot, ka nelaimes gadījumu apdrošināšanas segums ir tikai kā bonuss pie civiltiesiskās polises un par to papildus maksa netiek ņemta !

 

Ja noticis negadījums, kā un kad ziņot?

Ja ir noticis negadījums, pats galvenais, lai tas tiek piefiksēts no kādas no atbildīgajām iestādēm, vai tā būtu Valsts policija, glābēji, neatliekamās palīdzības brigāde, Valsts meža dienests vai citi. Apdrošinātājiem par gadījumu ir jāziņo 30 dienu laikā, zvanot uz polisē norādīto informatīvo tālruni. Būs jānosauc polises numurs un jūsu personas dati. Negadījums tiks izvērtēts un apdrošinātāji vienosies ar cietušo par apmaksu.

 

Cik maksā polise un kur to var iegādāties?

Polises prēmija vai citiem vārdiem gada maksa ir tikai 20 EUR vienai personai.

Polisi var iegādāties LATMA birojā iepriekš sazinoties pa tālruni (26568483) vai rakstot e-pasta vēstuli (latma@latma.lv).

 

Aicinām katru atbildīgu mednieku iegādāties sev šādu mednieku apdrošināšanas polisi un nodrošināt sevi medību laikā. Mēs, savukārt, ceram, ka jums nekad nebūs vajadzības izmēģināt šo polisi darbībā, taču ja nu kas, tad varēs saņemt kvalitatīvu palīdzību!

 

APDROŠINĀŠANAS NOTEIKUMI ŠEIT! 

Komentāri

LATMA, 06.10.2015
Atsūtiet: vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, mednieka apliecības numuru, personas kodu uz latma@latma.lv
Ēriks, 02.10.2015
Labdien!
Vēlētos iegādāties apdrošināšanas polisi 6 mēnešiem (oktobris 2015 - aprīlis 2016). Kā iesniegt datus un veikt maksājumu.

Paldies par atbildi!

Ēriks.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!