NĒ grozījumiem šaujamieroču direktīvā

Sākums » Aktualitātes » 2015

NĒ grozījumiem šaujamieroču direktīvā
Pievienojies un paraksti petīciju pret Eiropas Komsijas centieniem ierobežot likumīgo ieroču īpašniekus ar mērki samazināt terora draudus.

19.11.2015.

Šā gada 7.janvārī teroristi uzbruka izdevuma Charlie Hebdo redakcijai, izmantojot nelikumīgus, nereģistrētus automātiskos ieročus. Kopš tā laikā ES gatavojusi jaunu likumdošanu, lai aizliegtu pusautomātiskos ieročus, kas atrodas likumpaklausīgo ES pilsoņu rokās. Par spīti tam, ka šie ieroči netika izmantoti uzbrukumā, tos arī parasti neizmanto noziedznieki.

 

Teroristi izmanto nereģistrētus, neizsekojamus melnajā tirgū pieejamos kalašņikovus. 

 

Jaunumi parādījās 18.novembrī, tikai piecas dienas pēc otrā uzbrukuma Parīzē. Šīs traģēdijas upuri vēl nav apglabāti, noziedznieki vēl nav notverti, bet ES jau paziņo, ka piemēros mērus, lai terora aktus nepieļautu. Par nožēlu nekas no priekšlikumos minētā nebūtu apturējis uzbrukumus, jo nevienu no tiem neveica ar likumīgiem ieročiem. NEKAS!

 

Šie priekšlikumi ir tas pats, kas sodīt savu bērnu, jo kaimiņu puika uzbrucis kaimiņu meitenei. Tas nav loģiski, kā arī netaisnīgi. Tas ir netaisnīgi pret upuriem, tas ir netaisnīgi pret likumpaklausīgajiem pilsoņiem. 

 

Saki NĒ šiem Eiropas Komisijas priekšlikumiem, par kuriem tika paziņots 18.novembrī. 

 

Problēma slēpjas citur, nevis likumpaklausīgo iedzīvotāju mājās. 

 

Latvijas Mednieku asociācija uzskata, ka Eiropas Komisijas priekšlikumi ir nepamatoti un muļķīgi, tādēļ pret tiem jāvēršas visiem iespējamiem veidiem! 

 

Paraksti petīciju šeit! 

Komentāri

Aivars , 22.11.2015
Šāds pieņēmums, parāda e:-komisijas neprofesionalitāti , protams ,ka pret .

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!