Nelikumīgi nomedī divas stirnas - noķer malumedniekus

Sākums » Aktualitātes » 2015

Nelikumīgi nomedī divas stirnas - noķer malumedniekus
Austrumlatgales virsmežniecības darbinieki, sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem, aizturējuši divus malu medniekus, kuri nelikumīgi nomedījuši divas stirnas.

19.02.2015.

Medību saimniecībai nodarīti zaudējumi 5040 eiro apmērā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess par divām epizodēm – par nelikumīgām medībām un par nelikumīgu ieroču glabāšanu.

 

Svētdien 8. februārī Austrumlatgales vecākais inspektors tika informēts par iespējamām nelikumīgām medībām, jo bija dzirdēti šāvieni un redzēts aizdomīgs auto, kas pārvietojas pa mežu. Pārbaudot minēto informāciju, medību inspektors sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem, konstatēja, ka tiešām bijušas nelikumīgas medības, kur nomedītas divas stirnas.

 

Malu mednieka dzīves vietā, pārbaudes laikā tika atrastas nelikumīgi nomedītās stirnas, bez tam tika atrasti vēl divi nelikumīgi glabāti ieroči, kuri tika izņemti. Vienai no vainīgajām personām bija mednieka apliecība un reģistrēts medību ierocis, bet neviena mednieku kluba biedrs viņš nav bijis, otra iesaistītā persona nav bijis mednieks. Šīs nelikumīgās medības beigušās ar ierosinātu kriminālprocesu un vairāk kā pieci tūkstoši eiro zaudējumu atlīdzināšanu.

 

Avots: Valsts meža dienests

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!