Šaušanas nometne Mežirbēs 23.maijā

Sākums » Aktualitātes » 2015

Šaušanas nometne Mežirbēs 23.maijā
Medībās biežāk gadās netrāpīt, nekā trāpīt? Vai esi pārliecināts, ka ierocis šauj tur, kur tu skaties? Ja vēlies uzlabot savas šaušanas prasmes, piedalies šaušanas nometnē 23.maijā.

18.05.2015.

Šaušanas sports jauniesācējam/medniekam bieži vien šķiet tāls, nesasniedzams, sarežģīts. Lai pierādītu pretējo, pagājušā gada vasarā Birzgales šautuvē Mežirbes sāka rīkot šaušanas nodarbības visiem, kam šaušana interesē, vajadzīga medībās vai kā citādi saista. Pēc aizvadītas vienas nepilnas sezonas, un sākoties jaunajai šaušanas sezonai Mežirbju un X-sporting.lv komanda nonāca pie loģiska secinājuma – nepieciešams kāds plašāks pasākums, kas veltīts šaušanas priekam. Tā nu nolēmām, ka šopavasar pienācis īstais brīdis, lai rīkotu šaušanas nometni.

 

23.maijā nometne sāksies ar nelielu semināru par sporta psiholoģiju, šaušanas teoriju, drošības prasībām. Turpinājumā līdz pat vakaram būs praktiskās šaušanas nodarbības instruktoru uzraudzībā, vispirms gan dalībniekus sadalot grupās atbilstoši katra prasmēm. Savukārt, 24.maijā uz Mežirbēm tiek aicināti arī citi šāvēji, jo eksperimentālā kārtā un labā atmosfērā šausim angļu sportinga latvisko versiju. Uz šo pasākumu tiek aicināti ne tikai nometnes dalībnieki.

 

Bez šķīvju šaušanas paredzēts arī mini Daugavpils Skrošu rūpnīcas ložu tests nometnes dalībniekiem.

 

24.maijā būs iespēja izmēģināt savus spēkus nelielās sacensībās, šaujot t.s. angļu sportingu. 

 

Pieteikšanās līdz 19.maijam elektroniski no mājas lapas šeit vai ​info@mezirbes.lv ​, vai arī, zvanot pa tālr. 26568483.

 

Nometnē vietu skaits ir ierobežots, tādēļ – kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ!

 

NOLIKUMS un vairāk informācijas ŠEIT!

 

Pasākumu atbalsta: Outdoorexperts.lv, žurnāls "Medības", dzirdes aizsardzībai – "Peltor", "Mangaļi", Daugavpils Skrošu rūpnīca, Abas.lv.

Pievienot komentāru

Vārds *
E-pasts *
Komentārs *
Skaitļu trīs un pieci summa (drošības kods) *
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!