Alūksnē notiks seminārs par medībām

Sākums » Aktualitātes » 2016

Alūksnē notiks seminārs par medībām
Alūksnes Kultūras centrā 6.aprīlī notiks Latvijas Valsts mežzinātnes institūta (LVMI) "Silava" Meža programmas seminārs, kurā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par tādām tēmām kā medības, to organizācija un resursi, medīšanas nosacījumi Latvijā un Ieroču aprites likums.

14.03.2016.

Alūksnes novada domes pārstāve Evita Aploka informē, ka šis būs jau otrais LVMI "Silava" sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību rīkotais seminārs par mežsaimniecības jomu Alūksnē.

 

LVMI "Silava" pētnieks, Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis semināra dalībniekus iepazīstinās ar tādām tēmām kā medību saimniecība un medību resursu apsaimniekošana, kā arī medību vides, ekonomiskie un sociālie aspekti.

 

Latvijas Mednieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks informēs par Latvijas Mednieku asociāciju un tās īstenotajām aktivitātēm. Tāpat viņš runās par meža dzīvnieku skaita regulēšanu, šobrīd tik aktuālo Āfrikas cūku mēri, pašreizējo situāciju un risinājumiem šīs saslimstības sakarā, sadarbību ar valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī meža dzīvnieku nodarīto postījumu ierobežošanu.

 

Par lielo plēsēju populācijas stāvokli, to aizsardzības prasībām un medīšanas nosacījumiem semināra dalībniekus informēs Jānis Ozoliņš no LVMI "Silava".