Bārbelē vienkopus pulcējas mednieki

Sākums » Aktualitātes » 2016

Bārbelē vienkopus pulcējas mednieki
12. marta vakarā Bārbeles tautas namā notika medību sezonas noslēguma sarīkojums, kurā bija sapulcējušies ap 140 dalībnieki no 11 mednieku kolektīviem - Bārbeles, Skaistkalnes, Vecumniekiem, Zvirgzdes, Nīzeres, Gaismas un Kurmenes, kā arī ciemiņi no Codes, Jaunsaules, Vecsaules un Iecavas.

16.03.2016.

Portāls www.vecumnieki.lv vēsta, ka arī šogad Bārbeles mednieku kolektīvs rīkoja pasākumu medniekiem, lai atskatītos uz aizvadīto sezonu, veiksmēm un neveiksmēs, jaunām trofejām un sasniegumiem.

 

Vakara uzrunā Bārbeles mednieku kolektīva vadītājs Arvīds Rozēns sveica ikvienu klātesošo ar medību sezonas noslēgumu un pasniedza četras nominācijas aizvadītā gada veiksmīgākajiem sava kolektīva dalībniekiem.

 

Nomināciju "Gada dzinējs" saņēma Mārtiņš Bērziņš;
Nomināciju "Trāpīgākais mednieks" piešķīra Didzim Briedim;
Nomināciju "Apzinīgākais mednieks" saņēma Ints Pelnis;
Nominācija "Gada mednieks" tika piešķirta Arvīdam Rozēnam.

 

Vakara gaitā tika sveikti arī 50, 60, 65 un 70 gadu jubilāri - Andis Sondors, Valērijs Ķirķis, Andis Simsons, Persijs Kaufmanis un Jānis Gedrovičs.

 

Sarīkojuma laikā ikviens varēja novērtēt mednieku atnestās trofejas, kā arī apskatīt aizvadītās sezonas bildes, kas tika izrādītas uz projektora. Vislielāko sajūsmu klātesošie pauda par Venta Priedīša atnesto Lūša trofeju.

 

Avots: www.vecumnieki.lv