Daugavpils novadā nepieteiktās medībās sašauj vīrieti

Sākums » Aktualitātes » 2016

Daugavpils novadā nepieteiktās medībās sašauj vīrieti
Daugavpils novada Sventes pagastā nepieteiktu medību gaitā šautu brūci guvis un medicīnas iestādē nogādāts kāds 1960.gadā dzimis vīrietis. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess.

23.08.2016.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova plašsaziņas līdzekļus informē, ka informācija par minēto negadījumu policijas dežūrdaļā tika saņemta 19.augusta vakarā.


Izmeklējot negadījuma apstākļus, Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki noskaidrojuši, ka iespējamā vainīgā persona - 1971.gadā dzimis vīrietis - nav pamanījusi aiz siena ruļļa sēdošo mednieku, kurš atradās medību slēpnī.


Saskaņā ar pastāvošajiem noteikumiem mednieka pienākums ir pirms medībām informēt atbildīgās personas par plānotajām medībām un ievērot atbildīgās personas norādījumus par mednieka atrašanos medību laikā medību iecirknī. Neviens no medniekiem medības nebija pieteicis.


Pēc notikušā šāvējs cietušajam ir sniedzis pirmo palīdzību, kā arī izsauca mediķus. Patlaban viņam ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Policija turpina izmeklēšanu.