Mednieku apdrošināšana - 2016./2017.

Sākums » Aktualitātes » 2016

Mednieku apdrošināšana - 2016./2017.
Latvijas Mednieku asociācijas birojā, katrs mednieks var iegūt savā īpašumā Civiltiesiskās atbildības polisi, kas darbojas medību laikā. Papildus bonusā tiek pievienota arī nelaimes gadījumu riski.

13.06.2016.

Iegādājoties šo polisi, jūs apdrošināsiet sevi no pāridarījumiem saviem kolēģiem un viņu mantai medību laikā. Otrkārt, ja ar jums medību laikā notiks negadījums, tad jūs vai jūsu ģimene saņems atlīdzību no apdrošināšanas kompānijas.

 

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises segums tās darbības laikā ir 10,000,000 EUR, taču par vienu apdrošināšanas gadījumu maksimums 5,000,000 EUR

 

Ja ir noticis negadījums, pats galvenais, lai tas tiek piefiksēts no kādas no atbildīgajām iestādēm, vai tā būtu Valsts policija, glābēji, neatliekamās palīdzības brigāde, Valsts meža dienests vai citi. Apdrošinātājiem par gadījumu ir jāziņo 30 dienu laikā, zvanot uz polisē norādīto informatīvo tālruni.

 

Polises prēmija vai citiem vārdiem gada maksa ir tikai 20 EUR vienai personai.

 

Polisi var iegādāties LATMA birojā iepriekš sazinoties pa tālruni (26568483) vai rakstot e-pasta vēstuli (latma@latma.lv).

 

Aicinām katru atbildīgu mednieku iegādāties sev šādu mednieku apdrošināšanas polisi un nodrošināt sevi medību laikā. Mēs, savukārt, ceram, ka jums nekad nebūs vajadzības izmēģināt šo polisi darbībā, taču ja nu kas, tad varēs saņemt kvalitatīvu palīdzību!

 

APDROŠINĀŠANAS NOTEIKUMI ŠEIT!