Noskaidroti Artemīdas kausa ieguvēji

Sākums » Aktualitātes » 2016

Noskaidroti Artemīdas kausa ieguvēji
Vakar Sērenē, šautuvē "Daugava", norisinājās tradicionālā mednieku veikala ARTEMĪDA kausu izcīņa šaušanā. Sacensībās piedalījās 109 šaušanas sporta entuziasti un mednieki, tajā skaitā ciemiņi no Lietuvas.

15.05.2016.

Sacensības notika compak sportingā, amerikāņu trapā un „Lecošajos zaķos". Tāpat notika sacensības šaušanā ar gludstobra ieročiem 50 metru distancē, bet vītņstobra ieročiem — 100 metru distancē. Vakarā mednieki noskaidroja precīzākos šāvējus 300 metru distancē.


Kopvērtējumā labāko trijniekā iekļuva Einārs Lapiņš, Jānis Kvāls un Uldis Lapiņš. Lielisku rezultātu šaušanā ar vītņstobra ieroci disciplīnā „Eiropas dzīvnieki", iegūstot 199 punktus no 200 iespējamajiem, sasniedza Jānis Zandbergs.


Komandu vērtējumā kausu ieguva Artemīdas komanda, otrajā vietā komanda no Lietuvas „SGR", trešajā vietā — „Purnavu muiža 1".


Sacensībās kā goda viesis piedalījās kompānijas „VMAC", kas ražo vienus no labākajiem klusinātājiem Eiropā, direktors un mednieks Mats Vallruds. Viņš uzrunāja medniekus un vēlāk atzina, ka noteikti plāno atbraukt uz Latviju vēl.


Starp sacensību dalībniekiem, kuri palika uz noslēguma ceremoniju, izlozēja vērtīgas balvas. Galvenā balvu—VMAC V8 klusinātājs 380 eiro vērtībā — laimēja Mārtiņš Salmiņš.

 

Attēlu galeriju skatieties šeit