Valsts policija izsaka pateicību Valsts meža dienesta inspektoriem

Sākums » Aktualitātes » 2016

Valsts policija izsaka pateicību Valsts meža dienesta inspektoriem
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde izteikusi pateicību Valsts meža dienesta vecākajam inspektoram medību jautājumos Madaram Zariņam un Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izteikusi pateicību Valsts meža dienesta vecākajam inspektoram medību jautājumos Igoram Pozņakovam.

22.03.2016.

VMD Preses sekretāre Selva Šulce informē, ka Valsts meža dienesta Ziemeļvidzemes virsmežniecības vecākajam inspektoram medību jautājumos Madaram Zariņam jau otro reizi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde izteikusi rakstveida "PATEICĪBU par sekmīgu sadarbību un sniegto atbalstu". Madaram Zariņam darbs ir ne tikai vienkārši darbs, bet arī sirdslieta, kura veikšanai netiek skaitītas stundas ne brīvdienās un svētkos, ne arī atvaļinājuma laikā. Madars Zariņš medību inspektora amatā ir jau piekto gadu. Par pārkāpumiem medību jomā pagājušajā gadā ir tikuši sastādīti 32 protokoli, šogad – jau seši. Medību inspektora pārziņā ir medību norises uzraudzība Ziemeļvidzemes un Centrālvidzemes virsmežniecībās, bet reizēm tiek braukts talkā kolēģiem no citām virsmežniecībām vai policijas darbiniekiem līdz pat Latgalei un Kurzemei. Kā uzsvēra Valsts policijas pārstāvis, var droši paļauties, ka Madars Zariņš nekad neatteiks savu līdzdalību, ja policijas organizētajos reidos ir nepieciešama arī kāda Valsts meža dienesta medību speciālista līdzdalība.

 

Savukārt Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks izteicis pateicību par sadarbību Austrumlatgales virsmežniecības vecākajam inspektora medību jautājumos Igoram Pozņakovam par sniegto informāciju, kas veicināja noziedzīga nodarījuma atklāšanu Ludzas iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Medību inspektora darbs ir grūti plānojams un paredzams, kad tiek saņemta informācija par iespējamām nelikumīgām medībām, minētā situācija sadarbībā ar Valsts policiju tiek pārbaudīta un šajā darbā Igors Pozņakovs kā zinošs un pieredzējis speciālists ir neaizstājams.