Briselē apspriež medniekiem aktuālus jautājumus

Sākums » Aktualitātes » 2017

Briselē apspriež medniekiem aktuālus jautājumus
Eiropas Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācijas (FACE) valdes sēdes laikā 7. jūnijā Briselē bija iespēja tikties ar Eiropas Parlamenta deputātu un medniekiem draudzīgās Medību, dabas un ilgtspējīgas izmantošanas darba grupas prezidentu Karlu-Haincu Florencu.

08.06.2017.

Eiropas Parlamenta deputāts savu tikšanos sāka ar stāstu par to, kas pašlaik ir aktuāls attiecībā uz medību jomu. Deputāts Florencs ir apmierināts ar Šaujamieroču direktīvas grozījumu rezultātu, lai gan nožēloja, ka ieviesti dažādi aizliegumi. Viņš arī norādīja, ka pašlaik aktuālais ir Dabas direktīvu pārskatīšana. Nupat prezentēts ziņojums par Dabas direktīvu efektivitāti. Viņš gan uzskata, ka šis ziņojums nav pilnīgs, bet tas netraucēs turpmāk aktīvi darboties. 


Atbildot uz Latvijas pārstēves Linda Dombrovskas jautājumu, kā medniekiem labāk uzrunāt Eiropas Parlamenta deputātus un kā radīt viņu interesi par medībām, Karls-Haincs Florencs uzsvēra, ka Eiropas Parlamenta deputāti ir ļoti aizņemti, bet viņiem ir svarīgi zināt par lokālām problēmām, tādēļ norādīja, ka komunikācija var notikt gan caur FACE, gan arī ar nacionālo asociāciju palīdzību. Tāpat viņš uzsvēra, ka Parlamentā nepieciešama FACE klātbūtne, lai deputātus nodrošinātu ar profesionālu un svarīgu informāciju par medību tēmu. 

 

 

 


Sagatavos ar Medību Saimniecības attīstības fonda atbalstu.