FACE tiekas ar CIC un Centrāleiropas valstīm

Sākums » Aktualitātes » 2017

FACE tiekas ar CIC un Centrāleiropas valstīm
Šveicē 15.novembrī notika FACE centrālā reģiona valstu tikšanās, kurā bija iespēja piedalīties arī Lindai Dombrovskai. Tikšanos rīkoja Šveices Mednieku organizācija, tajā piedalījās pārstāvji no Slovēnijas un Slovākijas, kā arī CIC vadītājs Tamás Marghescu. Tāpat piedalījās arī FACE jaunais vadītājs Ludvigs Vilnegers.

16.11.2017.

 

Tika apspriesta FACE un CIC sadarbība, diskutēts par aktuālām problēmām, kā arī Linda Dombrovska izskaidroja situāciju attiecībā uz ĀCM, aicinot klātesošos pievērst īpašu uzmanību šim jautājumam, negaidot, kad mēris sasniegs konkrētās valstis. 


Svarīgas bija diskusijas par FACE nākotni, par lobija iespējām, par šīs organizācijas misiju Briselē, kā arī par komunikācijas rīkiem, kas ļautu labāk saprast medniekiem, ko šī organizācija dara mednieku labā. 


LATMA uzskata, ka sadarbība ar FACE dažādu reģionu dalībvalstīm ir svarīga, jo ir situācijas, kad mums palīdz ar informāciju, bet ir gadījumi, kad varam sniegt savu ieguldījumu. Piemēram, FACE un tās dalībvalstis Somija un Zviedrija nodrošināja pamatojumu un Eiropas normatīvo prasību analīzi, kas ļāva Latvijā legalizēt trokšņu slāpētājus. Čehija atzīst, ka mūsu skaidrojumi par ĀCM norisi ir palīdzējuši viņiem ieviest dažādas prasības. Tāpat šī informācija var būt ļoti noderīga citām valstīm. FACE ir medniekiem pieejama platforma Eiropas mērogā, kas ļauj iepazīties ar dažādām citu valstu pieredzēm un labajiem piemēriem. 


Sagatavots ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu