Seminārs par tālvadības gaisa kuģu (dronu) izmantošanu medību saimniecībā

Sākums » Aktualitātes » 2017

Seminārs par tālvadības gaisa kuģu (dronu) izmantošanu medību saimniecībā
Mednieku skola "Taurs", sadarbojoties ar Latvijas mednieku asociāciju (LATMA), 30. maijā no pulksten 15 līdz 18 piedāvā semināru medniekiem, kura tematika šoreiz nedaudz ārpus ierastā - "Medību saimniecība un modernās tehnoloģijas – tālvadības gaisa kuģis (DRONS)".

18.05.2017.

 

Seminārā varēs uzzināt par normatīvajiem aktiem, kas nosaka dronu pilotēšanas kārtību. Varēs uzzināt par citu valstu mednieku pieredzi, lietojot dronus medību saimniecībā un par tur notiekošajām diskusijām starp medniekiem un sabiedrību.

 

Tāpat varēs uzzināt par pozitīvajiem piemēriem – kā Vācijā pirms ražas novākšanas, arī zāles pļaušanas, tiek apsekoti lauki un atrasti tajos esošie medījamie dzīvnieki, piemēram, stirnu mazuļi, kuri pretējā gadījumā vienkārši ietu bojā – tiktu sapļauti.

 

Speciālisti informēs par dronu tehniskajām iespējām un to dažādo pielietojumu, demonstrēs dažādus dronus un to lidošanas iespējas.

 

Būs arī atskaite par par praktisko eksperimentu – mednieks izmēģina dronu medību plātību apsekošanā.

 

Par droniem stāstīs un praktiskās iespējas demonstrēs Transporta un sakaru institūta, Akadēmiskā un profesionālā aviācijas centra (TSI/APAC), tālvadības gaisa kuģu apmācības nodaļas vadītājs Ilmārs Ozols, „DJI Latvija”, pasaules vadošā dronu ražotāja „DJI” pārstāvis Latvijā Kristaps Skudra un Mārtiņš Dadeiks no mednieku skolas „Taurs”.

 

Seminārs notiks Rīgā, Transporta un sakaru institūtā, Lomonosova ielā 1.

 

Semināram var pieteikties līdz 29. maijam.

 

Pieteikuma anketa šeit.