Sākas pieteikšanās festivālam Minhauzens 2018!

Sākums » Aktualitātes » 2018

Sākas pieteikšanās festivālam Minhauzens 2018!
Sākas pieteikšanās festivālam Minhauzens 2018! Rakstiski pieteikumi atbilstoši formai (1.pielikums) par komandas piedalīšanos festivālā jānosūta līdz 30. jūlijam uz e-pastu: minhauzens@latma.lv.

13.06.2018.

 

Festivāla rīkotāji: Latvijas Mednieku asociācija, Gulbenes novada pašvaldība, Lejasciema pagasts, Medību saimniecības attīstības fonds, AS „Latvijas valsts meži”, sponsori un atbalstītāji.


Festivāla devīze: Minhauzens nemelo un uzvar godīgi!


Mērķis: Būt starp savējiem un izjust mednieku garu – jautrību, draudzību un azartu, kā arī mednieku izglītošana, medību tradīciju un kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšana.


Laiks un vieta: 2018.gada 3. augusta - 4.augustam, Lejasciemā.


Dalībnieki: festivālā aicinātas piedalīties mednieku formējumu komandas un to līdzjutēji. Ieteicamais sacensību dalībnieku skaits komandā - 15. Dalībnieku vecums, dzimums un meistarība nav limitēti. Festivāla sacensību vērtējumā piedalās tikai pieteiktie dalībnieki. Katrs dalībnieks drīkst startēt tikai vienā komandā un papildus citām sacensībām tikai vienā šaušanas veidā.


Pieteikumi: rakstiski pieteikumi atbilstoši formai (1.pielikums) par komandas piedalīšanos festivālā jānosūta līdz 30. jūlijam uz e-pastu: minhauzens@latma.lv.


Informācijas apmaiņa: jautājumi, priekšlikumi, pieteikumu sūtāmi uz e-pastu: minhauzens@latma.lv, tel. 29447703.

 

Festivāla nolikumu lejuplādējiet šeit!

Nolikuma 1. pielikums šeit!

Nolikuma 2. pielikums šeit!

Dalības maksa: minimālā maksa vienai komandai neatkarīgi no dalībnieku skaita 275 EUR ieskaitāma līdz 1. augustam. Saņēmējs Latvijas Mednieku asociācija Reģ.nr. 50008051581 Banka: SEB bankaKonts: LV48UNLA0034302483100

Sacensību veidu nolikumi

“Dižmedījuma mednieks”

“Veiklais šāvējs”

“Mežacūku mednieks”

Šaušana pa šķīvīšiem “Trauku plēsējs”

Amerikāņu traps “Laimes tvērējs”

Jaunā cerība”

“Stabilākais”

“Asprātis”

“Gaujas Laivinieks”

“Zolīte”

Komandu stafete “Panteras izgājiens”

Spiningošana “Zelta cerība”

“Šiverīgā”