Rupji apvaino vairāk nekā 25 000 mednieku

Sākums » Aktualitātes » 2019

Rupji apvaino vairāk nekā 25 000 mednieku
Noslēgusies priekšlikumu iesniegšana par sagatavotajiem grozījumiem Ieroču aprites likuma trešajam lasījumam. Naida pilnu priekšlikumu neļaut 16 gadus sasniegušajiem jauniešiem, kuriem ir mednieka apliecība, vecāku vai citas atbildīgās personas uzraudzībā lietot medību ieroci iesniedzis Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis un ētikas komisijas vadītājs Pēteris Apinis.

15.02.2019.

Viņa parakstītajā oficiālajā dokumentā, kas iesniegts Saeimā, rakstīts, ka labojumi sagatavoti marginālas, slepkavnieciski noskaņotas mednieku grupas iespaidā…

Ar šo teikumu Pēteris Apinis personīgi un nepamatoti aizvaino ikvienu mednieku Latvijā. Attēlā redzamie vairāki tūkstoši mednieku sapulcējušies festivālā Minhauzens. Tie ir lieliski, sirsnīgi cilvēki, ar kopīgām interesēm, starp kuriem valda draudzīgas un izpalīdzīgas attiecības, kādas reti sastopamas citās sabiedrības daļās. Taču mednieku ir nesalīdzināmi vairāk. Ikvienam no viņiem ir oficiālā medicīnas iestādē izsniegts apliecinājums par veselības stāvokli. Par to mediķi pārliecinās katrus piecus gadus, tajā skaitā psihiatrs un narkologs.

Aicinu Pētera Apiņa kolēģus izvērtēt Latvijas Ārstu biedrības vārdā paustos izteikumus! Šāda rīcība traktējama arī kā naida kurināšana sabiedrībā, par ko jālemj kompetentām iestādēm.

Ar cieņu Latvijas Mednieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks

UZZIŅAI

Latvijā ir vairāk nekā 21 tūkstotis aktīvo mednieku, mednieka apliecība ir vairāk nekā 25 tūkstošiem iedzīvotāju.