Diskutē, kā uzlabot mednieka tēlu

Sākums » Aktualitātes » 2020

Diskutē, kā uzlabot mednieka tēlu
27. maijā notika FACE komunikāciju darba grupa, kurā piedalījās dažādu valstu mednieku asociāciju komunikāciju eksperti. Bija pārstāvētas ļoti daudzas mednieku organizācijas.

09.07.2020.

Tika analizētā Francijā īstenotā mednieka tēla uzlabošanas kampaņa, kuras laikā metro stacijās tika izlīmēti plakāti, kuros bija pausts viedoklis, ka mednieks ir dabas aizstāvis. Paši francūži lēš, ka kampaņa nav bijusi sekmīga.

 

Sākās diskusijas par līdzīgu kampaņu ietekmi un kā tās būtu jāveido. Tādēļ arī FACE, sadarbībā ar Francijas mednieku organizācijas, Lielbritānijas mednieku organizācijas un LATMA pārstāvi diskutēja par nepieciešamību un veidu, kā iespējams īstenot globālu mednieka tēlu uzlabojošu akciju visā Eiropas Savienībā vai pat pasaules mērogā.

 

Galvenās diskusijas bija par to, kā izmantot sociālos tīmekļus, lai uzlabotu mednieka tēlu, kāda varētu būt kopējā ziņa. Tāpat tika spriests, ka ir jāvēršas pie konkrētām sabiedrības daļām. Izskanēja ieteikums sadarboties ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem. Ir jāpievēršas nevis medniecības aizstāvībai, kā tas darīts līdz šim, bet mednieka tēla veidošanai, stāstīt par labo praksi un medību nepieciešamību.

 

Sagatavots ar medību saimniecības attīstības fonda atbalstu