Video seminārs medniekiem

Sākums » Aktualitātes » 2020

Video seminārs medniekiem
Latvijas Mednieku asociācija sadarbībā ar mednieku skolu "Taurs" un žurnālu "Medības" šodien 15. jūnijā pulksten 18 rīko neklātienes video semināru visiem, kuri grib zināt. Šodienas semināra tēma – Ieroču aprites likums. Semināru vada Haralds Barviks - mednieks ar iespaidīgu pieredzi medību piedzīvojumos visā pasaulē. Latvijas mednieku asociācijas vadītājs un aktīvs mednieku interešu pārstāvis.

15.06.2020.

 

Lai piedalītos seminārā neizejot no mājas, jāreģistrējas sevi interesējošam semināram, e–pastā jāsaņem saite, noteiktajā laikā jāņem telefons, planšete vai dators, jāpieslēdzas saitei un dalība seminārā var sākties. Semināra dalībniekiem pieejamas visas klātienes priekšrocības – uzdot jautājumus un saņemt atbildes, iesaistīties diskusijās.

Seminārā uzzināsim par ieroču klasifikācija – aizliegs vai atļauts. Atļaujas, kas ir iegādāšanās, glabāšanas vai nēsāšanas atļauja. Jautājumi, kas saistīti ar Ieroču pārvadāšanu. Ieroču kolekcijas. Kā iegādāties ieroci ārzemēs? Svarīgi zināt – aspekti ieroča izmantošanai pašaizsardzībai.

Gatavojam jautājumus un reģistrējamies semināram....

REĢISTRĒJIES : https://www.mednieksgribzinat.lv/