Kā sagatavoties veiksmīgām pīļu medībām?
Sākums » Aktualitātes » 2021
![]()
Šodien, 2. augustā, pulksten 19 sāksies teišsaistes seminārs (vebinārs) medniekiem "Kā sagatavoties veiksmīgām pīļu medībām?"
02.08.2021.Vebināru vadīs kaislīgs pīļu un zosu mednieks ar daudzu gadu pieredzi! Nažu speciālists un meistars Anrī Anaņins (AAknives).
Seminārs par to, kā sagatavoties veiksmīgām pīļu medībām! Munīcijas izvēle, ekipējums, peldošie mānekļi un to sagatavošana medībām. Kā pareizi izvēlēties medību vietu. Cik liela nozīme laika apstākļiem un vējam medībās. Peldošo mānekļu izvietošana un daudzums. Kā pareizi piesaukt pīli ar svilpi, to skaņu dažādība. Veiksmīgu medību svarīgākās nianses. Semināru rīko mednieku skola "Taurs" sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociāciju. Semināram reģistrējies šeit! |