Kā Brisele ietekmē medības

Sākums » Aktualitātes » 2022

Kā Brisele ietekmē medības
Eiropā ir vietas, kur nepieciešami īpaši dabas aizsardzības pasākumi, ieskaitot dzīvotņu atjaunošanu. Kad tas ir iespējams, mednieki dara visu, lai iesaistītos dabas aizsardzībā, īstenojot šo darbu brīvprātīgi, katru dienu visā Eiropā.

02.11.2022.

Ļoti daudzi lēmumi, par to, kā mēs medīsim, tiek pieņemti tieši Briselē. Eiropas Savienības normatīvie akti nosaka to, kāds ir bioloģiskās daudzveidības statuss Eiropas lauksaimniecības zemēs. Eiropas Savienība nosaka to, kādus putnus mēs medīsim. Tāpat Eiropas Savienība ietekmē to, kādas ir šo putnu medību sezonas. Eiropas Savienības normatīvie akti ietekmē un nosaka izmantojamās medību metodes.

 

Vēl viens jautājums, ko ietekmē Brisele ir tas, kā mēs varam vai nevaram apsaimniekot lielos plēsējus. Tāpat Brisele ietekmē arī to, kādus šaujamieročus ir atļauts izmantot medībās un sporta šaušanā, kā arī lielā mērā tā noteikts to, kādu munīciju mēs varēsim izmantot nākotnē.

 

Eiropas Savienības gaiteņos tiek pieņemti lēmumi arī par to, kā tiem medīts katrā valstī, kā arī pieņemti noteikumi, kas regulē vides aizsardzību un lauksaimniecību. Tie ietekmē arī medījamās sugas.

 

Paraksties par medību nākotni Eiropā šeit!

 

Sagatavots ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu