Kas ir CIC un kā šī organizācija aizstāv mednieku intereses pasaulē

Sākums » Aktualitātes » 2022

Kas ir CIC un kā šī organizācija aizstāv mednieku intereses pasaulē
Podkāsta “Šauj garām!” ekstra – intervija ar CIC izpilddirektoru Tamašu Margešu. Intervijā Tamaš Margešu stāsta par CIC dibināšanu, organizācijas pamatiem un mērķiem. Tiek sniegti piemēri tam, kādā veidā šī organizācija aizstāv ikdienā mednieku intereses un nodrošina to, ka medības netiek aizliegts. CIC Latviju pārstāv Latvijas Mednieku asociācija.

07.06.2022.

Rīgā jūnija sākumā notiks Starptautiskās medību un medījamo dzīvnieku aizsardzības komitejas (CIC) ģenerālā asambleja, kuras laikā tiek rīkota konference “Patērē. Aizsargā. Informē.” Medniekiem un interesentiem ir iespēja piedalīties konferencē, kas notiks 10.jūnijā Radisson Hotel Blu Latvija (Elizabetes iela 55), iepriekš reģistrējoties. Pasākums notiks angļu valodā.

 

Nekad komunikācija nav bijusi tik svarīga. Mēs esam ciešāk saistīti, un tas dod mums iespēju dalīties ar idejām, kā arī tās attīstīt ar cilvēkiem no citām pasaules valstīm. Par nelaimi mūsdienu komunikācijas veids arī novedis pie negatīvām sekām. Informācija un viedokļi kļūvuši ļoti polarizēti. Sociālie mediji nodrošina indivīdiem un organizācijām platformu, lai dalītos ar savām domām, pat tad, ja tās nav balstītas faktos. Tas ir veids, kā cilvēki tiek ietekmēti, un apvienojumā ar pieaugošo spiedienu uz bioloģisko daudzveidību, kā arī dabas aizsardzības pasākumiem, tas rada izaicinājumus, kas nekavējoties jāņem vērā un jārisina.
Kā stāstīt par mūsu sasniegumiem? Kādi ziņu veidi ir visefektīvākie, ko varam iemācīties no mūsu sabiedrotajiem? Par to runāsim starptautiskajā konferencē Rīgā.

 

Video skaties šeit!

 

Avots: medibam.lv